מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום לספרדית

ספרדית – מתגלגלת על לשונם של למעלה מחצי מיליארד בני אדם

אחרי המנדרינית והאנגלית, מדורגת השפה הספרדית במקום השלישי ברשימת השפות המדוברות ביותר בעולם. ברשימת שפות האם המדוברות ביותר בעולם היא מדורגת במקום השני. אין פלא, אם כך, כי מבין 160 שפות שונות בהן אנו מציעים שירותי תרגום, תרגום לספרדית הוא אחד הנפוצים והמבוקשים. אלפי חברות וארגונים מהארץ ומחו"ל נעזרים בנו על מנת להגיע לקהל יעד פוטנציאלי של מאות מיליוני דוברי השפה, ומציעים את שירותיהם ואת מוצריהם לדוברי ספרדית בכל רחבי העולם.

בתור חברת תרגום גדולה, אשר התחילה את פעילותה לפני קרוב ל-30 שנה וכיום נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום התוכן והשפה, אנו גאים לומר כי ביכולתנו לספק מענה לכל צורך בתחום, ולבצע בהצלחה כל משימה, מכל סוג והיקף, ומכל שפה – לכל שפה. סטנדרט האיכות הגבוה שלנו הפך זה מכבר לשם דבר בענף, וכך גם תהליכי העבודה היעילים שלנו, אותם אנו מתאימים במדויק לכל לקוח.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום מאנגלית לספרדית, תרגום מעברית לספרדית ותרגום לספרדית מכל שפת מקור אחרת, וכן תרגום מספרדית לעברית, לאנגלית ולכל שפת יעד אחרת. בנוסף לכך, אנו מציעים ללקוחותינו גם שירותי מיקור חוץ והשמה בתחום השפה והתוכן, בכל מודל העסקה ומכל מקום בעולם.

אנו מספקים שירותי תרגום לספרדית בשני תחומים:

תרגום לספרדית בכתב

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום בכתב הכוללים, בין היתר, שירותי לוקליזציה ותרגום לתוכנות ואפליקציות, תרגום אתרים, מסמכים, מאמרים, הסכמים ועוד. בזכות מאגר המתרגמים הרחב שלנו, אשר כולל למעלה מ- 1,400 דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות, אשר חיים ברחבי העולם ומגיעים מרקע מקצועי מגוון, אנו יכולים להתאים לכל משימת תרגום את המתרגם המתאים לה במדויק.

שירותי תרגום לספרדית - מנפאואר פתרונות שפה
שירותי תרגום- גיבוש תוכנית לניהול הפרויקט

תרגום לספרדית בעל פה

במישור התרגום בעל פה אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום סימולטני, תרגום עוקב וכן תרגום בזום, למגוון מטרות: ליווי משלחות, ישיבות דירקטוריון, כנסים מקצועיים, הליכים משפטיים, ניהול משא ומתן עסקי ועוד. שירותינו כוללים מתורגמנים ברמה הגבוהה ביותר, דוברי שפת אם, המגיעים מרקע מקצועי רלוונטי לתכנים הדורשים תרגום, ואנו אחראים לספק גם את כל צרכי ההפקה, לרבות ציוד, הקמה ותמיכה טכנית.

התחומים בהם אנו מספקים שירותי תרגום לספרדית:


שירותי לוקליזציה בספרדית

היכולת שלנו לענות על כל צרכי הלקוח מקצה לקצה ולסיים כל תהליך לוקליזציה במוצר מוגמר במתכונת One Stop Shop מבדילה אותנו מהמתחרים והופכת את תחום הלוקליזציה לאחד מתחומי הדגל שלנו.

אנו מאפשרים לארגונים וחברות מכל רחבי העולם להגיע לשווקים חדשים על ידי התאמת האתרים, האפליקציות, מוצרי התוכנה והגיימינג שלהם לשפה ולתרבות של קהל היעד. שירותי הלוקליזציה שלנו כוללים: תרגום אפליקציות ומוצרי תוכנה, תרגום ממשקים, אתרי אינטרנט, לומדות, חומרים שיווקיים ועוד.

עם לקוחותינו נמנים ארגונים טכנולוגיים, חברות הייטק וגופים מסחריים וציבוריים נוספים מכל התחומים במשק.


תרגום פיננסי לספרדית

מאגר המתרגמים הפיננסיים שלנו כולל מומחי שפה מיומנים, דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות אשר חיים ברחבי העולם ומגיעים מרקע מקצועי מגוון בתחום הפיננסים.

ביכולתנו להקצות לכל משימת תרגום פיננסי את המתרגם המתאים ביותר, אשר מתגורר במדינת היעד, בקי בחוקים הקשורים לתחום הפיננסים, בתקנות החשבונאיות המקומיות ובדרישות הרגולציה. שירותי התרגום הפיננסי שלנו כוללים תרגום דוחות פיננסיים מסוגים שונים, תרגום פוליסות ביטוח, תרגום הנפקות והודעות לבורסה ועוד.

עם לקוחותינו נמנים ארגונים פיננסיים ומסחריים מהארץ ומהעולם, מערכת המשפט וחברות מכל תחומי התעשייה.


תרגום משפטי לספרדית

מחלקת התרגום המשפטי שלנו אמונה על יצירת תרגומים מדויקים באיכות הגבוהה ביותר. ביכולתנו להתאים לכל משימה מתרגמים דוברי שפת היעד כשפת אם, המגיעים מרקע משפטי רלוונטי ובקיאים בתקנות ובחוקים של מדינת היעד.

באמצעותם, ובאמצעות שאר הגורמים המרכיבים את תהליכי העבודה המצוינים שלנו, אנו מבטיחים תרגום נאמן למקור, על כל המשמעויות המשפטיות העלולות להשתמע ממנו. שירותי התרגום המשפטי שלנו כוללים תרגום מסמכים משפטיים, מאמרים, הסכמים, דיונים משפטיים, תצהירים ופסקי דין, שירותי מתורגמנות להליכים משפטיים ועוד.

עם לקוחותינו נמנים משרדי הממשלה השונים, משרדי עורכי דין מובילים, מערכת האכיפה והמשפט ועוד מגוון חברות וארגונים מכל התחומים במשק.


תרגום רפואי לספרדית

אנו מוסמכים לתקן GDPR לפרטיות ואבטחת מידע ועונים על תקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר. יחד עם מערכי בקרת האיכות שלנו וההקפדה שלנו על כל שלב והיבט בתהליך, הדבר מאפשר לנו לספק ללקוחותינו תרגומים מדויקים ומהימנים בכל תחום בו אנו עוסקים, ובעיקר בתחום התרגום הרפואי.

המתרגמים הרפואיים שלנו מגיעים מרקע רפואי מגוון, עוברים הכשרות מקצועיות ומתעדכנים באופן שוטף בחידושים בתחומם. שירותי התרגום הרפואי שלנו כוללים תרגום עלוני תרופות, טפסי הסכמה מדעת (ICF), מאמרים ומחקרים רפואיים, תכנים שיווקיים ועוד.

עם לקוחותינו נמנים מרכזים רפואיים, משרדי בריאות ממשלתיים, מרכזים וטרינריים, חברות פרמצבטיקה, מכשור רפואי וביו-טכנולוגיה ועוד.


תרגום שיווקי לספרדית

מחלקת התרגום השיווקי שלנו מתמחה בהסבת מסרים שיווקיים אפקטיביים מכל שפה לכל שפה, הן על ידי תרגום נאמן למקור והן באמצעות transcreation – תרגום יצירתי חופשי המבוסס על התכנים המקוריים ועל המסרים אותם רוצה הלקוח להעביר.

עם לקוחותינו נמנים גופי תקשורת בינלאומיים, חברות סטרימינג מובילות, רשתות חברתיות, ענף התיירות ומגוון ארגונים וחברות מכל התחומים במשק.


תרגום טכני לספרדית

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום טכני והנדסי ברמה הגבוהה ביותר. ביכולתנו לבחור לכל משימת תרגום טכני את המתרגם בעל הרקע הטכני/ ההנדסי המתאים ביותר, אשר מבין לעומק את התחום בו עוסקים התכנים המיועדים לתרגום ומכיר היטב את כל המונחים וההקשרים המקצועיים, הן בשפת המקור והן בשפת היעד.

שירותי התרגום הטכני שלנו כוללים תרגום מדריכי משתמש, קטלוגים, מפרטים טכניים, מסמכים לרישום פטנטים ועוד.


תרגום לספרדית עבור תעשיית הרכב

במסגרת מחלקת התרגום הטכני שלנו, אנו מספקים שירותי תרגום לתעשיית הרכב, מכל שפה לכל שפה. שירותינו בתחום האוטומוטיב כוללים תרגום ספרי רכב, הנחיות לסוכני מכירות, מדריכים למוסכים, מדריכים להפעלת מכשור כבד, חומרים שיווקיים ועוד. ביכולתנו לספק ללקוחותינו מוצר מוגמר בכל משימה, לרבות שירותי עימוד והבאה לדפוס.

למה אנחנו?

תרגום רפואי- בגלל יכולות הגיוס וההעסקה

העסקה והשמה

יכולות הנטוורקינג הבינלאומיות שלנו והעבודה השוטפת מול אלפי אנשי מקצוע שונים בתחום השפה והתוכן, הקנו לנו עם השנים ענף מומחיות נוסף: איתור, גיוס, העסקה והשמה של מומחים. ביכולתנו לתרגם כל משימה לפרופיל גיוס מדויק, לאתר את המומחים המתאימים ביותר לביצועה, לגייס ואף להעסיק אותם בכל מודל העסקה, מכל מקום בעולם.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

אנו מוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, בוחרים בקפידה כל איש מקצוע שעובד איתנו או מספק לנו שירות, מבצעים בדיקות שוטפות של איכות החומרים ומנהלים מערכי בקרת איכות לאורך המשימות ועם סיומן.

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון עשיר

לאורך שלושת העשורים האחרונים התמודדנו עם אתגרים מכל הסוגים, סיפקנו פתרונות והסקנו מסקנות. כיום אנו יודעים לומר, בגאווה גדולה, שביכולתנו להתאים מענה יעיל לכל צורך בתחום השפה והתוכן, ואנו שמחים להיעזר בניסיון ובכלים שרכשנו על מנת לתרום לצמיחתם ולהתרחבותם העסקית של לקוחותינו.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

בזכות המשאבים, הניסיון והיכולות המקצועיות שלנו, אנו מספקים ללקוחותינו זמינות מלאה לביצוע כל משימת תרגום, בכל עת, מכל שפה לכל שפה. אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים גם במשימות דחופות, מורכבות או רחבות היקף.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

פתרון – One Stop Shop

אנשי המקצוע המעולים שמרכיבים את מגוון המחלקות המקצועיות שלנו, וכן שיתופי הפעולה שלנו עם מומחים מקצועיים ממגוון תחומים משלימים, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו פתרונות לכל צורך אפשרי בתחום השפה והתוכן, במתכונת One Stop Shop – החל מתיוג טקסטים, כתיבת מאמר או תמלול שיחה, ועד להפקת סרטונים, לרבות כתיבת התסריט, צילום, הוספת גרפיקה, מוזיקה, כתוביות וכן הלאה.

משאבים

ההון האנושי שלנו והמשאבים הטכנולוגיים והארגוניים שלנו מאפשרים לנו לספק מענה מותאם אישית לכל צורך ודרישה, בכל היקף ובכל עת. מבחינתנו – הכל אפשרי, ויש לנו את היכולת ליישם זאת. ראשית, בזכות מאגר המתרגמים הגדול שלנו, הכולל יותר מ-1,400 מומחי שפה, דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות ובעלי רקע מקצועי מגוון, אשר מאפשרים לנו לתת מענה לכל משימת תרגום, בכל תחום, מכל שפה לכל שפה. שנית, בזכות כלי התרגום והניהול המתקדמים בהם אנו נעזרים ובאמצעותם אנו מבטיחים אחידות, יעילות, דיוק, זיכרון תרגומי ואיכות. ולבסוף, בזכות מאות אנשי מקצוע נוספים, מהטובים בתחומם, אשר משלימים את תהליכי העבודה שלנו ומאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מענה כולל מקצה לקצה: מתמללים, מתייגים, עורכים, מנהלי פרויקטים, כותבים, מעצבים גרפיים, אנשי תוכנה, טכנאים ועוד.

יותר מ-450 מיליון בני אדם דוברים ספרדית כשפת אם, ועוד 100 מיליון דוברים אותה כשפה שנייה. היא נחשבת לשפה רשמית בספרד, מקסיקו, ארגנטינה, קובה, צ'ילה, קוסטה ריקה, קולומביה ומגוון מדינות נוספות, בעיקר בדרום אמריקה, אך הכמות הגדולה ביותר של דוברי ספרדית מרוכזת דווקא בארה"ב.

בכל אחת מהמדינות הללו משתמשים בניב שונה של השפה הספרדית, ויש לקחת זאת בחשבון בכל משימת תרגום לספרדית. הספרדית של מרכז אמריקה שונה מזו של הקריביים, אשר שונה מהספרדית של דרום אמריקה, ומהספרדית של מקסיקו וצפון אמריקה. לכן, בכל משימת תרגום לספרדית נבחר מתרגם שחי במדינת היעד ודובר את הניב הדרוש כשפת אם.

אלא שאפילו בספרד עצמה ישנם כמה דיאלקטים שונים של השפה. אם נרצה לתרגם, לדוגמה, מדריך משתמש של מוצר ישראלי המיועד להפצה בספרד, לא נוכל לבחור כל מתרגם מעברית לספרדית שחי בספרד, כיוון שהניב המדובר במדריד, למשל, אינו זהה לניב המדובר בברצלונה. לפיכך, כל משימה של תרגום שפות לספרדית תתחיל מאפיון מפורט ומעמיק של קהל היעד, ובעקבותיו נוכל להתאים את המתרגם המדויק.

מעוניינים בשירותי תרגום לספרדית?

הלקוחות שלנו

נשמח לצרף אתכם לאלפי לקוחותינו, לספק גם לכם שירותי תרגום לספרדית באיכות הגבוהה ביותר, מכל שפת מקור ובכל תחום, ולסייע לכם להגיע לשווקים חדשים בכל רחבי העולם.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום לספרדית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם