מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום תוכנה ואפליקציות

על מנת להפיץ את התוכנה או האפליקציה שהשקתם לקהל לקוחות רחב ולהשיג דריסת רגל גם בשווקים בינלאומיים, עליכם ליצור ממשק משתמש המותאם במדויק לכל מדינת יעד אליה תרצו להגיע. היכולות המקצועיות המבוססות שלנו והניסיון שצברנו לאורך יותר משני עשורים של פעילות מאפשרים לנו להציע שירותי תרגום תוכנה ואפליקציות ברמה הגבוהה ביותר, באמצעות מחלקת הלוקליזציה שלנו, הנחשבת למובילת התחום בארץ.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

אנו אחת החברות היחידות בארץ שביכולתן לבצע ולסיים כל תהליך לוקליזציה ותרגום של תוכנות ואפליקציות במסירת מוצר מוגמר ללקוחות. תהליכי העבודה שלנו מתבצעים על ידי טובי המתרגמים, עורכי הלשון, מומחי כתיבה טכנית וכתיבה שיווקית בכל השפות, אנשי תוכנה מהשורה הראשונה ומיטב הצוות הטכני והגרפי. אנו נעזרים בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר המאפשרים לנו לייעל את עבודתנו, לשמור על אחידות ועקביות ולייצר, בסופו של דבר, חוויית משתמש נוחה, ידידותית וברורה בכל שפה.

שירותי תרגום התוכנה והאפליקציות שלנו כוללים:

הברירה הטבעית של רוב החברות בדרכן להתרחב אל שווקים בינלאומיים היא לתרגם את האפליקציה/התוכנה שלהן לשפה הבינלאומית – אנגלית. אנו מתמחים בתרגום ממשקים לאנגלית מכל שפה, אך יודעים כי הבחירה העיקרית של המשתמש תהיה תמיד באפליקציות ותוכנות שמותאמות לשפת האם שלו, להקשרים התרבותיים ולאופי המקומי. צוות המתרגמים המיומן שלנו כולל כ-1,400 דוברי שפת אם מכל העולם המאפשרים לנו לספק שירותי תרגום תוכנה ואפליקציות איכותיים ומדויקים ב-160 שפות שונות, החל מתרגום מערכת לגרמנית ועד ללוקליזציה של אפליקציות לאמהרית.

תהליכי הלוקליזציה שלנו הפכו עם השנים לשם דבר בענף התרגום והתוכן, ושירתו בהצלחה חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות מתחום הטכנולוגיה, ההייטק, התקשורת הסטרימינג ועוד. ביכולתנו לבצע לוקליזציה של מערכות מורכבות ולהסב את כל תכני הממשק בהתאם למוסכמות הנהוגות בארצות היעד, כולל מדריכי המשתמש, דפי עזרה מקוונים, הוראות הפעלה ועוד.

את היכולות האנושיות הגבוהות שלנו משלימים ומעצימים המשאבים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו, ומאפשרים לנו לבצע עבודה מהירה, יעילה, עקבית ואחידה, תוך הבחנה ברורה בין הקוד לבין התוכן המיועד לתרגום, והתאמה מלאה לכל פורמט עבודה. בנוסף, מחלקת הגרפיקה הטכנית שלנו אמונה על עיצוב הממשק המתורגם ועל התאמתו למגוון ההתקנים הקיימים.

כל שלב בתהליך נבדק ונבחן על ידי מומחי QA לשוני, טכני וגרפי תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח על מנת לספק לו בסוף התהליך מוצר שלם, מוגמר ועובד.

תהליכי העבודה המובנים והמסודרים שלנו מאפשרים לנו לגלות גמישות והתאמה מקסימלית לצרכי הלקוח. אנו מתנהלים באופן שוטף מול כל לקוח, בוחנים את צרכי קהל היעד ואת הרגישויות השונות ובונים את השפה המשותפת בהתאם.

מעוניינים בשירותי תרגום תוכנה ואפליקציות?

הלקוחות שלנו

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ותק וניסיון של קרוב ל-30 שנה

אנו מובילים את שוק התרגום והתוכן בארץ כבר כמעט שלושה עשורים ונחשבים לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה, התרגום והתוכן. לצד הניסיון שצברנו, תהליכי העבודה המדויקים והיעילים שפיתחנו והיכולות הגבוהות ששכללנו והתמקצענו בהן, אספנו לאורך הדרך קהל של אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, ואנו גאים לספק להם את שירותינו שוב ושוב.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות בלתי מתפשרת

איכות התרגומים שאנו מספקים היא עבורנו מעל לכל. לצורך כך אנו משתמשים במשאבים הטובים ביותר שלנו – ההון האנושי המקצועי והמוכשר שלנו והכלים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר שעומדים לרשותנו. בנוסף, אנו בודקים כל תוצר שיוצא תחת ידינו על פי תקני האיכות המחמירים ביותר ומפעילים תהליכי בקרת איכות שוטפים וקפדניים.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

צוות מנצח

מאגר המתרגמים, העורכים וכותבי התוכן שלנו כולל מומחים מתחום המשפטים, הרפואה, הפיננסים, שוק ההון, תחומי ההנדסה השונים, מומחי כתיבה טכנית, מומחי כתיבה שיווקית ועוד. אנו בוחרים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ומקפידים לספק לכל אחד ואחד מהם הכשרה מקצועית מתאימה.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות מלאה ועמידה בלוחות זמנים

היכולות הטכנולוגיות שלנו והצוות המקצועי הגדול שאנו מעסיקים מאפשרים לנו להיות זמינים בכל עת לכל סוגי המשימות, בכל השפות, החל ממשימות של תרגום מגרמנית לעברית ולהיפך, ועד למשימות של תרגום מסינית לעברית ולהיפך. ביכולתנו לבצע על הצד הטוב ביותר משימות קצרות ודחופות לצד פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, תוך שמירה על On Time Delivery ללא פשרות.

תרגום מסמכים- טכנולוגיה מתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת​

המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו וכלי התרגום הייעודיים בהם אנו נעזרים מאפשרים לנו להוביל כל פרויקט, לעבד את תוכנו ולנהל את הטרמינולוגיה שלו ביעילות מרבית, תוך התאמה לכל פורמט של הלקוח, שמירה על זיכרון תרגומי ואחידות טקסטואלית וכתוצאה מכך גם צמצום עלויות.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

מענה כולל מקצה לקצה

אנו מספקים ללקוחותינו מענה מקצועי מקיף הכולל את מגוון היבטיו השונים של כל מסמך, ובהתאם לתכני המשימה אנו נעזרים במגוון המומחים שלנו, המגיעים מכל הסקטורים המקצועיים. ביכולתנו לענות על כל צרכי השפה והתוכן של כל אחד ואחד מלקוחותינו, ואנו מהווים עבורם פתרון One Stop Shop יעיל וכולל.

אנו גאים להיחשב, מזה למעלה משני עשורים, לספקי התוכן, התרגום והלוקליזציה המובילים בארץ, ופועלים ללא לאות על מנת לשמור על מקצועיות ושירותיות תוך עמידה בלתי מתפשרת בזמנים. נשמח לצרף גם אתכם לאלפי לקוחותינו המרוצים ולספק לכם שירותי תרגום תוכנה ואפליקציות בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום תוכנה ואפליקציות

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום תוכנה ואפליקציות

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף