מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

הפקת לומדות

אנו פועלים בתחום הפקת הלומדות, פתרונות השפה והתוכן כבר למעלה משני עשורים, בהם צברנו ניסיון רב, פיתחנו תהליכי עבודה מדויקים ויעילים ושכללנו את כל הידע הדרוש לטובת התאמת יכולותינו הרבות לצרכיו האישיים של כל לקוח.

הפקת לומדות

אנו פועלים בתחום הפקת הלומדות, פתרונות השפה והתוכן כבר למעלה משני עשורים, בהם צברנו ניסיון רב, פיתחנו תהליכי עבודה מדויקים ויעילים ושכללנו את כל הידע הדרוש לטובת התאמת יכולותינו הרבות לצרכיו האישיים של כל לקוח.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

אנו פועלים בתחום הפקת הלומדות, פתרונות השפה והתוכן כבר למעלה משני עשורים, בהם צברנו ניסיון רב, פיתחנו תהליכי עבודה מדויקים ויעילים ושכללנו את כל הידע הדרוש לטובת התאמת יכולותינו הרבות לצרכיו האישיים של כל לקוח. במהלך שנות פעילותנו זכינו לשרת אלפי לקוחות בארץ ובעולם ואנו גאים להיחשב לאחת החברות המובילות בארץ בתחום פתרונות השפה והתוכן.

מה אנחנו מציעים?

ביכולתנו להציע לכל לקוח שירותי הפקת לומדות ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים:

שירות מקצה לקצה
במודל OSS – One Stop Shop

אנו מספקים ללקוחותינו שירות מלא מקצה לקצה, שבסופו יתקבל מוצר מוגמר, מותאם במדויק לצרכיהם. בכל פרויקט של הפקת לומדה מתנהל הלקוח מול מנהל פרויקט יחיד המלווה אותו מהרגע הראשון, לומד את צרכיו ובונה עבורו תוכנית עבודה מסודרת מותאמת לצורך.

לאורך הפרויקט, מנצח מנהל הפרויקט על מערכת רבת תהליכים אותם מבצעים המומחים המובילים בתחום, זאת תוך שמירה על קשר הדוק עם הלקוח ושיתופו בכל שלבי העבודה. היכולת שלנו לספק מוצר מוגמר בסופו של הפרויקט מייחדת אותנו גם בשוק הקיים של הפקת לומדות ואנו עומדים בה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

תרגום לומדות
שירותי תרגום- גיבוש תוכנית לניהול הפרויקט

הכנה לביצוע לוקליזציה עתידית

 אנו מפעילים מחלקת לוקליזציה מהמובילות והמקצועיות ביותר בארץ ומודעים היטב לצורך של גופים רבים בביצוע לוקליזציה ללומדות לצורך הפצתן במדינות ובשפות אחרות. כחלק ממחויבותנו לספק ללקוחותינו מוצר מוגמר שיענה גם על צרכיהם העתידיים, אנו מקפידים להבין, לקראת כל הפקת לומדה חדשה, מהו קהל היעד הנוכחי והעתידי הצפוי לה, והאם בכוונת הלקוח לתרגם אותה בעתיד לשפות נוספות.

אם ישנה כוונה כזאת, אנו דואגים לבנות את הלומדה מראש בצורה שתאפשר ביצוע לוקליזציה בקלות רבה יותר, שכן לוקליזציה של לומדה שאינה מותאמת לכך עשויה להיות מורכבת מאוד, להצריך שינויים מקיפים ולדרוש משאבים רבים.

בכל מקרה בו נדרשת לוקליזציה של לומדה, מחלקת הפקת הלומדות ומחלקת הלוקליזציה מאחדות כוחות, מתרגמות ומתאימות את כל מרכיבי הלומדה לשפות ולתרבויות הנדרשות תוך שימוש בכלי התרגום המתקדמים ביותר. המוצר המוגמר, כמו בכל תהליך שיוצא תחת ידינו, נמסר ללקוח רק לאחר ביצוע תהליכי בקרת איכות מדוקדקים ומחמירים.

מעוניינים בשירותי הפקת לומדות?

למה אנחנו?

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

הלקוחות שלנו

שירותי הפקת הלומדות שלנו ניתנים באופן שוטף לגופים חינוכיים, ציבוריים, מסחריים וממשלתיים. אנו מסוגלים לבצע הפקת לומדות בכל היקף ובכל רמת מורכבות, מתחייבים לגייס לשירותכם את מלוא יכולותינו המוכחות ומבטיחים לספק גם לכם את המוצר המוגמר האיכותי ביותר.

מאמרים בנושא תוכן

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
eLearning – למידה משתלמת
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS
למה לוקליזציה משתלמת לעסק שלך?

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי הפקת לומדות

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי הפקת לומדות

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף