מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום מסמכים

עולם העסקים, על מגוון תחומיו, מבוסס על המסמך הכתוב. עליו נחתמים שיתופי פעולה בינלאומיים ובאמצעותו נפרצים גבולות גיאוגרפיים של צמיחה והתפתחות עסקית. אנו מספקים שירותי תרגום מסמכים בכל השפות ומאפשרים לכם להתאים מסמכים בכל תחום לקהלי יעד שונים מרחבי העולם, במהירות, בדייקנות ובאיכות מקסימלית.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

לכל משימת תרגום, בכל עת ובכל היקף, תחום ורמת מורכבות, ביכולתנו להקצות את המתרגמים המומחים בעולמות התוכן הרלוונטיים. בצורה זו, אנו מבטיחים ללקוחותינו הבנה עמוקה של תוכן המסמך ושל משמעויותיו השונות ודיוק מקסימלי בהסבת התוכן לצרכי קהל היעד, תוך שימוש במונחים המקצועיים והתרבותיים המתאימים.

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 מתרגמים דוברי שפת אם מהארץ ומחו"ל, המאפשרים לנו לספק שירותי תרגום מסמכים בלמעלה מ-160 שפות שונות. בנוסף, המתרגמים והעורכים שלנו בקיאים במגוון רחב של תחומים מקצועיים, כך שביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותי תרגום מסמכים מכל הסוגים, בהם:

שירותי התרגום שלנו כוללים:

מעוניינים בשירותי תרגום מסמכים?

הלקוחות שלנו

שאלות ותשובות

כיוון שאנו עובדים עם צוות של יותר מ-1,400 מתרגמים מנוסים, מקצועיים ואיכותיים מכל רחבי העולם, יש לנו את היכולת לבחור את המתרגם המדויק ביותר לביצוע כל משימה. ראשית, נצמצם את הבחירה למתרגמים אשר דוברים את שפת היעד כשפת האם, ואת שפת המקור ברמה של שפת אם. על מנת להבטיח שהמתרגם מבין את קהל היעד אליו צפוי לפנות המסמך המתורגם, נבחר רק במתרגמים שגם חיים במדינת היעד ומכירים היטב את התרבות ואת אורח החיים המקומיים. ולבסוף, מבין כלל המתרגמים המתאימים, נבחר את המתרגם או המתרגמים בעלי ההכשרה המקצועית המתאימה לתכני המסמך. 

בהחלט. מאגר המתרגמים הרחב והמגוון שלנו ושלל הכלים הטכנולוגיים והמקצועיים שעומדים לרשותנו מאפשרים לנו להיות ערוכים וזמינים לכל משימת תרגום, כולל תרגום שפות שונות במקביל וביצוע תהליכי לוקליזציה מורכבים בעשרות שפות שונות בו זמנית.

אנו פועלים בכל אמצעי העומד לרשותנו על מנת להבטיח שמירה על הפרטיות של לקוחותינו, על סודיות המסמכים הנמסרים לנו לתרגום ועל אבטחת המידע הרגיש המועבר אלינו. אנו מוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, בהם תקן GDPR לאבטחת מידע ושמירה על פרטיות, ובהתאם לכך מנהלים את תהליכי העבודה שלנו ומחתימים את כל אנשי המקצוע הלוקחים חלק בפרויקט על מסמכי סודיות. אם דרישות אבטחת המידע מצריכות זאת, ביכולתנו לשלוח מתרגמים לעבודה באתר הלקוח או על גבי המערכות המאובטחות שלו, וכן לספק שירותי תרגום במתכונת של השמה ומיקור חוץ

בוודאי. ביכולתנו לתת מענה לכל משימת תרגום, מכל שפה לכל שפה, כולל שפות לא נפוצות וניבים נדירים. בכל משימת תרגום, אנו מגדירים את קהל היעד המדויק ואת שפת היעד אותה הוא דובר, עד לרמת הניב הדרוש, ובהתאם לכך מקצים את המתרגם המתאים. לא פעם התבקשנו לאתר מתרגמים דוברי ניבים ייחודיים ו/או בעלי תחומי התמחות מאוד מסוימים, ועמדנו בזאת בהצלחה רבה, בזכות מאגר המתרגמים הרחב והמגוון שלנו, מערכת הקשרים הגלובלית והענפה שטיפחנו, ויכולות האיתור והגיוס שפיתחנו.

מעוניינים בשירותי תרגום מסמכים?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ותק וניסיון של קרוב ל-30 שנה

אנו מובילים את שוק התרגום והתוכן בארץ כבר כמעט שלושה עשורים ונחשבים לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה, התרגום והתוכן. לצד הניסיון שצברנו, תהליכי העבודה המדויקים והיעילים שפיתחנו והיכולות הגבוהות ששכללנו והתמקצענו בהן, אספנו לאורך הדרך קהל של אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, ואנו גאים לספק להם את שירותינו שוב ושוב.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות בלתי מתפשרת

איכות התרגומים שאנו מספקים היא עבורנו מעל לכל. לצורך כך אנו משתמשים במשאבים הטובים ביותר שלנו – ההון האנושי המקצועי והמוכשר שלנו והכלים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר שעומדים לרשותנו. בנוסף, אנו בודקים כל תוצר שיוצא תחת ידינו על פי תקני האיכות המחמירים ביותר ומפעילים תהליכי בקרת איכות שוטפים וקפדניים.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

צוות מנצח

מאגר המתרגמים, העורכים וכותבי התוכן שלנו כולל מומחים בתחומי התרגום המשפטי, תרגום פיננסי, תרגום רפואי, טכני ושיווקי, מומחי כתיבה טכנית, מומחי כתיבה שיווקית ועוד. אנו בוחרים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ומקפידים לספק לכל אחד ואחת מהם הכשרה מקצועית מתאימה.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות מלאה ועמידה בלוחות זמנים

היכולות הטכנולוגיות שלנו והצוות המקצועי הגדול שאנו מעסיקים מאפשרים לנו להיות זמינים בכל עת לכל סוגי המשימות, בכל השפות, החל ממשימות של תרגום מגרמנית לעברית ולהיפך, ועד למשימות של תרגום מסינית לעברית ולהיפך. ביכולתנו לבצע על הצד הטוב ביותר משימות קצרות ודחופות לצד פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, תוך שמירה על On Time Delivery ללא פשרות.

תרגום מסמכים- טכנולוגיה מתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת

המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו וכלי התרגום הייעודיים בהם אנו נעזרים מאפשרים לנו להוביל כל פרויקט, לעבד את תוכנו ולנהל את הטרמינולוגיה שלו ביעילות מרבית, תוך התאמה לכל פורמט של הלקוח, שמירה על זיכרון תרגומי ואחידות טקסטואלית וכתוצאה מכך גם צמצום עלויות.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

מענה כולל מקצה לקצה

אנו מספקים ללקוחותינו מענה מקצועי מקיף הכולל את מגוון היבטיו השונים של כל מסמך, ובהתאם לתכני המשימה אנו נעזרים במגוון המומחים שלנו, המגיעים מכל הסקטורים המקצועיים. ביכולתנו לענות על כל צרכי השפה והתוכן של כל אחד ואחד מלקוחותינו, ואנו מהווים עבורם פתרון One Stop Shop יעיל וכולל.

עם אלפי לקוחותינו נמנים משרדי הממשלה השונים, ערכאות החוק והמשפט, גופים פיננסיים, ארגונים רפואיים וחברות תקשורת, טכנולוגיה והייטק מהארץ ומהעולם. נשמח לספק גם לכם שירותי תרגום מסמכים ברמה הגבוהה ביותר ולסייע לכם להסב כל מסמך לכל קהל יעד שיידרש.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום מסמכים

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום מסמכים

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף