מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום אקדמי

תהליכי העבודה שלנו מובנים ומוקפדים, אך ניתנים להתאמה מדויקת לצרכי הלקוח. אנו נעזרים בכלי תרגום מתקדמים לשמירה על אחידות, עקביות וזיכרון תרגומי, ומנהלים בקרת איכות קפדנית ושוטפת לאורך כל התהליך. כחברת פתרונות השפה והתוכן המובילה בישראל מזה קרוב לשלושה עשורים, יש בידנו את הידע, הניסיון, היכולות והמשאבים לענות על כל צרכי התוכן של לקוחותינו, החל משירותים גרפיים כגון יצירת מצגות, הוספת הדמיות, שרטוטים, ותרשימי זרימה, דרך שירותי עריכה של החומרים המקוריים, לפני הבאתם לתרגום, וכלה בעימוד החומרים המתורגמים והדפסתם.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

שיתוף ידע, תגליות ותוצאות מחקרים עם עמיתים ברחבי העולם הוא הבסיס לקדמה, לחדשנות ולפריצות דרך משמעותיות. אנו מספקים ללקוחותינו תרגום אקדמי איכותי, מדויק ומוקפד המאפשר להם לשתף את תוצאות עבודתם עם קולגות, מומחים, חוקרים ואנשי מפתח נוספים בתחומם, בכל שפה ובכל מקום בעולם.

תרגום אקדמי איכותי מצריך ידיעת שפות, יכולות לשוניות גבוהות, בקיאות בתחום המקצועי בו עוסקים התכנים והקפדה על אופן הניסוח של כל משפט ומשפט. מאגר המתרגמים הרחב שלנו כולל כ-1,400 מתרגמים מיומנים, דוברי שפת אם ב-160 שפות, החיים בכל רחבי העולם ומגיעים מרקע מקצועי מגוון. ביכולתנו להקצות לכל משימת תרגום חומר אקדמי, בכל שפה ובכל תחום, את המתרגמים המתאימים ביותר, בעלי השכלה והכשרה מקצועית בתחום הרלוונטי, אשר חיים במדינת היעד ודוברים את שפת היעד כשפת אם.

אנו מספקים תרגום מקצועי לחומרים אקדמיים מכל הסוגים, בכל היקף ובכל עת, הן כאשר שפות המקור והיעד הן שפות פופולריות ומוכרות, כמו במשימות תרגום מעברית לאנגלית, והן כאשר מדובר בשפות שאינן נפוצות. איכות התרגומים שלנו הפכה לשם דבר בענף, ואנו מחויבים לה בכל היבט של עבודתנו.

שירותי התרגום האקדמי שלנו כוללים:

הלקוחות שלנו

מעוניינים בשירותי תרגום אקדמי?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

בגלל הניסיון

מזה קרוב לשלושה עשורים אנו נחשבים לספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל. הניסיון, הידע המקצועי והמוניטין שצברנו, יחד עם האיתנות שלנו, מאפשרים לנו לספק פתרון לכל צורך בתחום השפה והתוכן, ללא יוצא מן הכלל.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל היכולת לספק מענה מקצה לקצה

בזכות כל אלו, ביכולתנו לספק מענה מלא ומותאם אישית לכל צרכי השפה והתוכן של כל לקוח, במתכונת One Stop Shop.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל איכות התוצרים

איכות התרגומים שלנו נחשבת לשם דבר בענף התרגום ואנו מחויבים לסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. העשייה שלנו, על כל היבטיה, כפופה לתקני האיכות המחמירים ביותר, וכל תוצר שיוצא תחת ידינו עובר תהליכי בקרת איכות שוטפים, הן בשיתוף הלקוח והן באופן פנים ארגוני.

תרגום שיווקי - בגלל השירות והסטנדרטים המקצועיים

בגלל השירות והסטנדרטים המקצועיים

אנו מנהלים כל משימה באמצעות מנהל פרויקט יחיד הנמצא בקשר שוטף עם הלקוח. ביכולתנו להתאים את התהליכים שלנו לצרכים ולמצוא פתרון ישים לכל אתגר שעולה בדרך, תוך שמירה על זמינות, עמידה בלוחות זמנים, איכות בלתי מתפשרת ויחס מקצועי ואנושי.

בגלל המנעד הרחב של יכולות ומשאבים

לאורך שנות פעילותנו צברנו מגוון יכולות ומשאבים המאפשרים לנו לספק מענה מלא ומותאם אישית לכל צרכי הלקוח. מאגר המתרגמים הרחב שלנו, הפרוס בכל רחבי העולם וכולל כ-1,400 מומחי שפה דוברי שפת אם ב-160 שפות, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו תרגומי איכותיים בכל תחום, מכל שפה לכל שפה, בכל עת והיקף תוך התחייבות ל- On Time Delivery. לצידם, כולל הצוות שלנו גם כותבים, עורכים, מתמללים, אנשי תוכן, צוותים טכניים וגרפיים ועוד, ואנו נעזרים בכלי תרגום מתקדמים ובמערכות ניהול ממוחשבות על מנת לייעל את תהליכי העבודה שלנו ולהבטיח את ביצועם על הצד הטוב ביותר.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל אלפי לקוחות מרוצים

לאורך שנות פעילותנו צברנו קהל נאמן של אלפי לקוחות מרוצים, ואנו מספקים שירותי תרגום שיווקיים ופרסומיים לכל סוגי התעשיות והענפים בארץ ובעולם, בהם תעשיית ההייטק והדיגיטל, תעשיית המזון, תעשיית הרכב, התיירות, התקשורת, הפרסום, הפארמה והמדיקל, המגזר הציבורי והממשלתי ועוד.

נשמח לספק גם לכם את שירותי התרגום האקדמי הטובים ביותר בענף, ולסייע בהפצת התגליות, המסקנות והתאוריות שלכם לכל מקום בעולם.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום אקדמי

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום אקדמי

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף