תפריט
תרגום הסכמים

תרגום הסכמים מקצועי מחייב בקיאות בענף המשפט ברמה המקומית והבינלאומית והתאמה מדויקת לקריטריונים המשפטיים של כל מדינת יעד. על התרגום לשקף בצורה המיטבית ביותר את הדרישות המשפטיות הנובעות מן ההסכם, תוך שמירה על כללי הכתיבה המשפטית ועל התאמה תרבותית ולשונית.

תרגום הסכמים

תרגום הסכמים מקצועי מחייב בקיאות בענף המשפט ברמה המקומית והבינלאומית והתאמה מדויקת לקריטריונים המשפטיים של כל מדינת יעד. על התרגום לשקף בצורה המיטבית ביותר את הדרישות המשפטיות הנובעות מן ההסכם, תוך שמירה על כללי הכתיבה המשפטית ועל התאמה תרבותית ולשונית.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

מחלקת התרגום המשפטי שלנו מספקת שירותי תרגום הסכמים מכל שפה לכל שפה, בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. אנו מאפשרים לאלפי לקוחות מרוצים בארץ ובחו"ל להתאים את ההסכמים והמסמכים המשפטיים שלהם במהירות ובדיוק מרביים לכל קהל יעד בשוק הגלובלי, ושומרים כבר מעל שני עשורים על מעמדנו כחברה המובילה בארץ בתחום פתרונות השפה.

שירותינו בתחום המשפטי כוללים תרגום הסכמים מכל הסוגים כגון:

מעוניינים בשירותי תרגום מסמכים?

למה אנחנו?

ותק וניסיון של קרוב ל-30 שנה

לאורך שנות הפעילות הרבות שלנו, מיצבנו את עצמנו כחברה המובילה בישראל בכל הקשור לפתרונות שפה, תרגום ותוכן. כתוצאה מכך, בוחרים לקוחות עסקיים ופרטיים בארץ ובעולם לתת בנו שוב ושוב את אמונם ולהפקיד בידינו את מגוון צרכי התוכן שלהם. אנו מספקים שירותי תרגום הסכמים לכל מגוון לקוחותינו במגזר המשפטי והפיננסי, בממשלת ישראל ובערכאות החוק והמשפט, בתעשייה ובתחום ההייטק.

איכות

אנו מחויבים לתוצרים באיכות הגבוהה ביותר. התרגום שאנו מספקים נבדק בהתאם לסטנדרט האיכות הגבוה ביותר בענף ואנו פועלים תחת תקנות רגולציה ובהתאם לתקני איכות מקומיים וגלובליים. לצורך אבטחת האיכות אנו מפעילים מערכים מתקדמים לפיקוח ובקרת איכות התרגום.

זמינות

אנו מפעילים מאגר של כ-1,400 מתרגמים ועורכים דוברי שפת אם, בארץ ובחו"ל, ומספקים שירות ב -160 שפות. ביכולתנו לבצע פרויקטים בכל היקף ושפה, מכל סוג ובכל רמת מורכבות. בנוסף אנו מפעילים מערכת אונליין לתרגום עבודות קצרות ודחופות, 24 שעות ביממה, ומתחייבים ל- On Time Delivery בכל הפרויקטים שאנו מבצעים.

הון אנושי

צוות המתרגמים והעורכים המשפטיים שלנו, הפרוס בכל רחבי העולם, כולל מומחי תוכן ומשפטנים מיומנים ומנוסים. לכל משימה מוקצה מתרגם או צוות ממדינת היעד אליה מיועד התרגום, כך שבין אם מדובר על תרגום לגרמנית, אנגלית, רוסית או כל שפה אחרת, אנו מספקים תרגום מדויק ואיכותי ביותר, אשר מותאם לתרבות המקומית ועומד בכל הקריטריונים הנדרשים.

טכנולוגיה

אנו משתמשים במערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לניהול פרויקטים והתממשקות עם כלי התוכן השונים של כל לקוח, ונעזרים בכלי תרגום ייעודיים לעיבוד תוכן ולניהול הטרמינולוגיה ואחידות הטקסט.

פתרון One Stop Shop

אנו מספקים ללקוחותינו מענה כולל, המקיף את כל הצרכים הנדרשים בתחום השפה והתוכן. ביכולתנו לספק מענה מקצועי למגוון היבטיו השונים של כל מסמך, כך שכל משימת תרגום הסכמים מטופלת הן על ידי מומחי תרגום משפטי והן על ידי מומחים מתחומים משלימים כגון תרגום עסקי, תרגום פיננסי, תרגום טכני ועוד, בהתאם לתוכן המסמך.

הלקוחות שלנו

אנו מתחייבים להעניק גם לכם שירותי תרגום הסכמים ברמה הגבוהה ביותר, ולעמוד לרשותכם בכל צורך, לאורך כל הדרך.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום הסכמים

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם