מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום הסכמים

מחלקת התרגום המשפטי שלנו מספקת שירותי תרגום הסכמים מכל שפה לכל שפה, בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. אנו מאפשרים לאלפי לקוחות מרוצים בארץ ובחו"ל להתאים את ההסכמים והמסמכים המשפטיים שלהם במהירות ובדיוק מרביים לכל קהל יעד בשוק הגלובלי, ושומרים כבר מעל שני עשורים על מעמדנו כחברה המובילה בארץ בתחום פתרונות השפה.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

מעוניינים בשירותי תרגום הסכמים?

שירותינו בתחום המשפטי כוללים תרגום הסכמים מכל הסוגים כגון:

שאלות ותשובות

תרגום הסכמים נעשה כחלק ממחלקת התרגום המשפטי שלנו. לכל הסכם יש תוקף משפטי ומשמעויות משפטיות ולכן המתרגמים האחראים על תרגום המשפטים מגיעים מרקע מקצועי משפטי, עם התמחות בעריכת חוזים והסכמים. בחלק מהמקרים, התאם לתוכן ההסכם ולצרכי המשימה, אנו נעזרים במתרגמים המגיעים מתחומים משלימים כגון התחום הפיננסי, תחום הנדל"ן וכדומה.

כמובן. יש לנו מאגר מתרגמים רחב במיוחד המונה למעלה מ-1,400 מתרגמים דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות, כלומר באפשרותנו לתרגם כל שפה בעולם לכל שפה אחרת, בכל עת, לרבות משימות תרגום לשפות נדירות ולרבות משימות דחופות.

איכות, דיוק ונאמנות למקור הם אבני היסוד של כל משימת תרגום, בייחוד כשהתכנים שייכים לתחום המשפטי, שבו כל אי דיוק או בחירת מילים לא נכונה עשויים להשליך על עתיד הלקוח. אנו לוקחים אחריות זו במלוא הרצינות ומבטיחים את איכות התרגומים בכל דרך שעומדת לרשותנו, אם זה על ידי גיוס המתרגמים המקצועיים והמנוסים ביותר, שימוש בכלי תרגום טכנולוגיים מתקדמים, יצירת תהליכי עבודה מובנים ומפוקחים, הפעלת מערכי בדיקות ובקרת איכות ועוד.

את הצעת המחיר אנו מגבשים לאחר קבלת החומרים והבנת צרכי המשימה, כאשר העלויות תלויות בכמות המשאבים והעבודה הנדרשים על מנת לספק את המענה הדרוש במסגרת לוחות הזמנים. בחלק מהמקרים, תרגום הסכמים יצריך עבודה של מתרגם אחד בלבד, אך כאשר מדובר על היקף חומרים גדול, מורכבות מיוחדת או דחיפות גבוהה, תהיה לכך השפעה על התמחור.  

הלקוחות שלנו

מעוניינים בשירותי תרגום הסכמים?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ותק וניסיון של קרוב ל-30 שנה

לאורך שנות הפעילות הרבות שלנו, מיצבנו את עצמנו כחברה המובילה בישראל בכל הקשור לפתרונות שפה, תרגום ותוכן. כתוצאה מכך, בוחרים לקוחות עסקיים ופרטיים בארץ ובעולם לתת בנו שוב ושוב את אמונם ולהפקיד בידינו את מגוון צרכי התוכן שלהם. אנו מספקים שירותי תרגום הסכמים לכל מגוון לקוחותינו במגזר המשפטי והפיננסי, בממשלת ישראל ובערכאות החוק והמשפט, בתעשייה ובתחום ההייטק.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

אנו מחויבים לתוצרים באיכות הגבוהה ביותר. התרגום שאנו מספקים נבדק בהתאם לסטנדרט האיכות הגבוה ביותר בענף ואנו פועלים תחת תקנות רגולציה ובהתאם לתקני איכות מקומיים וגלובליים. לצורך אבטחת האיכות אנו מפעילים מערכים מתקדמים לפיקוח ובקרת איכות התרגום.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

הון אנושי

צוות המתרגמים והעורכים המשפטיים שלנו, הפרוס בכל רחבי העולם, כולל מומחי תוכן ומשפטנים מיומנים ומנוסים. לכל משימה מוקצה מתרגם או צוות ממדינת היעד אליה מיועד התרגום, כך שבין אם מדובר על תרגום לגרמנית, תרגום לאנגלית, תרגום לרוסית או כל שפה אחרת, אנו מספקים תרגום מדויק ואיכותי ביותר, אשר מותאם לתרבות המקומית ועומד בכל הקריטריונים הנדרשים.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

אנו מפעילים מאגר של כ-1,400 מתרגמים ועורכים דוברי שפת אם, בארץ ובחו"ל, ומספקים שירות ב -160 שפות. ביכולתנו לבצע פרויקטים בכל היקף ושפה, מכל סוג ובכל רמת מורכבות. בנוסף אנו מפעילים מערכת אונליין לתרגום עבודות קצרות ודחופות, 24 שעות ביממה, ומתחייבים ל- On Time Delivery בכל הפרויקטים שאנו מבצעים.

תרגום מסמכים- טכנולוגיה מתקדמת

טכנולוגיה

אנו משתמשים במערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לניהול פרויקטים והתממשקות עם כלי התוכן השונים של כל לקוח, ונעזרים בכלי תרגום ייעודיים לעיבוד תוכן ולניהול הטרמינולוגיה ואחידות הטקסט.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

פתרון One Stop Shop

אנו מספקים ללקוחותינו מענה כולל, המקיף את כל הצרכים הנדרשים בתחום השפה והתוכן. ביכולתנו לספק מענה מקצועי למגוון היבטיו השונים של כל מסמך, כך שכל משימת תרגום הסכמים מטופלת הן על ידי מומחי תרגום משפטי והן על ידי מומחים מתחומים משלימים כגון תרגום עסקי, תרגום פיננסי, תרגום טכני ועוד, בהתאם לתוכן המסמך.

אנו מתחייבים להעניק גם לכם שירותי תרגום הסכמים ברמה הגבוהה ביותר, ולעמוד לרשותכם בכל צורך, לאורך כל הדרך.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום הסכמים

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום הסכמים

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום הסכמים

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף