מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

שירותי תמלול

שירותי התמלול שלנו מסייעים ללקוחותינו לתעד ולנתח שיחות, דיונים, כנסים, הרצאות וישיבות לצורך פעילותם העסקית. לחברתנו ניסיון של קרוב לשלושה עשורים, ידע רב וסט יכולות מקצועיות אשר יחד, מאפשרים לנו להקצות את המתמללים המתאימים ביותר לכל משימת תמלול, בכל שפה או ניב ובכל מקום בעולם, לעבודה באתר הלקוח או בכל מתכונת אחרת.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

כחברת פתרונות השפה והתוכן המובילה בישראל, אנו מקפידים לספק ללקוחותינו מוצר סופי איכותי בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, בכל תחום. נבחרת המתמללים שלנו כוללת דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות מכל רחבי העולם, בעלי ניסיון רב בתחום התמלול, יכולת הקלדה מהירה ויכולת שימת לב לפרטים. יכולותיהם המקצועיות, יחד עם כלי התמלול והבקרה הטכנולוגיים שלנו ותהליכי העבודה המוקפדים שפיתחנו, מאפשרים לנו להבטיח ללקוחותינו את הדיוק והאחידות המהותיים לכל משימת תמלול.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תמלול בשני מישורים:

תמלול מסורתי

התמלול המסורתי מיועד בדרך כלל למטרות משפטיות, תיעודיות או מחקריות. למתמלל אין שום מקום לפרשנות או לשינוי של הדברים, כל מילה ואות נכתבת במדויק, תוך נאמנות מוחלטת למקור. שירותי התמלול שלנו ניתנים דרך קבע למערכת המשפט הישראלית, לרשויות האכיפה וההגירה ולמגוון חברות וארגונים מכל המגזרים במשק. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תמלול כנסים באנגלית או בכל שפה אחרת, תמלול הרצאות בכל השפות, וכן תמלול שיחות מוקלטות, תמלול ראיונות, תמלול הקלטות לבית משפט, תמלול שיחות לבית משפט, תמלול אונליין, תמלול ישיבות עסקיות ועוד. ביכולתנו לספק שירותי הקלטה ותמלול במידת הצורך וכן שירותי עריכה של התכנים שעברו תמלול, בהתאם לדרישות הלקוח. במקרים בהם ההליכים המשפטיים מתנהלים בשפה שונה מהשפה בה נעשה התמלול, באפשרותנו לספק גם שירותי תרגום משפטי לתכנים המתומללים.

תמלול למטרות אימון מכונה

אנו מספקים למגוון לקוחות מתחום התוכנה שירותי תמלול למטרות אימון מכונה. התמלולים המדויקים והאיכותיים שלנו מאפשרים ללקוחותינו לבנות מודלים שפתיים יעילים, באמצעותם יכולים לקוחות הקצה שלהם לאסוף ולנתח מידע לטובת צרכיהם העסקיים. כל תהליך של תמלול שיחות למטרות אימון מכונה מתחיל באפיון הצרכים המדויקים של הלקוח, על פיהם אנו בונים פורמט תמלול מדויק ובוחרים את המתמללים המתאימים ביותר. הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו לזהות מורכבויות לשוניות, טכניות ושפתיות ולספק עבורן פתרונות יצירתיים ויעילים, וכן לנהל את התהליכים המורכבים תוך עמידה בלוחות הזמנים ובכל דרישות הלקוח.

בתמלולים המיועדים למטרות אימון מכונה, הדיוק ותשומת הלב לפרטים הם מהותיים במיוחד, שכן כל פרט קטן, אפילו סימן פיסוק, עשוי לשנות את האופן בו המכונה מנתחת את הטקסט. על מנת להבטיח דיוק ואחידות, אנו מנהלים תהליכי בקרת איכות מחמירים, המיושמים הן באמצעות הצוותים המקצועיים שלנו והן באמצעות כלים אוטומטיים.

ביכולתנו לבצע את העבודה באתר הלקוח, באתר לקוח הקצה או מרחוק, באמצעות עבודה בענן, כאשר אנו פועלים בהתאם לכל הדרישות הרגולטוריות ומוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, לרבות תקן GDPR לאבטחת מידע ושמירה על פרטיות.

מעוניינים בשירותי תמלול?

למה אנחנו?

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

One Stop Shop

ביכולתנו לספק לכל לקוח פתרון מותאם אישית התפור במדויק למידותיו וכולל מענה מלא לכל צרכיו, מקצה לקצה, החל משירותי תמלול ועד להפקת סרטוני וידאו. את התהליך כולו מוביל מנהל פרויקט האחראי לתקשורת עם הלקוח, ומפקח על תהליך העבודה המתבצע הן על ידי המחלקות המקצועיות שלנו, והן באמצעות שיתופי פעולה עם מיטב המומחים בתחום.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

אנו מוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, לרבות ISO 9001 ,ISO 17100 ,ISO 13485 ותקן GDPR לאבטחת מידע ושמירה על פרטיות, ומבצעים בקרת איכות שוטפת וקפדנית בכל תהליך, בהתאם לדרישות לקוחותינו. איכות התוצרים שלנו, לצד השירות המקצועי והמסור שלנו, הפכו אותנו לחברה המובילה בענף במשך שלושה עשורים, ואנו דואגים להמשיך להיות ראויים לתואר ולעמוד בסטנדרט האיכות והמקצועיות הגבוה ביותר.

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון

כמעט 30 שנים של פעילות ענפה בתחום השפה והתוכן הקנו לנו את היכולת לענות על כל צורך של לקוחותינו, להתמודד עם האתגרים המורכבים ביותר ולהביא כל משימה לכדי סיום מוצלח. אנו מתמחים באפיון מדויק של צרכי הלקוח ובגיבוש הפתרונות המתאימים לכל צורך, ויש לנו את כל האמצעים הנדרשים על מנת ליישם אותם.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

אנו מספקים זמינות מלאה ללקוחות ותיקים וחדשים, וערוכים בכל עת לביצוע כל סוג משימה, בכל היקף, מורכבות, סדר גודל, תחום מקצועי או שפה, תוך התחייבות ל- OTD – On Time Delivery.

משאבים

החתירה הבלתי פוסקת שלנו לאיכות ולמקצועיות מתאפשרת בזכות המשאבים הרבים שעומדים לרשותנו. בראשם, הצוות המקצועי שלנו, הכולל מעל 1,400 מתרגמים דוברי 160 שפות מכל רחבי העולם, לצד מאות מומחי שפה ותוכן נוספים – מתמללים, עורכים, כותבים, מעצבים גרפיים, מנהלי פרויקטים, צוותים טכניים ועוד. בנוסף למשאב האנושי שלנו, אנו נהנים מאיתנות כלכלית המאפשרת לנו להיעזר במיטב המשאבים הטכנולוגיים, בהם מערכות ניהול פרויקטים מתוחכמות וכלי תרגום מתקדמים המייעלים את עבודתנו ומבטיחים דיוק, צבירת זיכרון תרגומי ואחידות.

תרגום רפואי- בגלל יכולות הגיוס וההעסקה

העסקה והשמה

ביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותי העסקה, גיוס, אאוטסורסינג והשמה של מומחים בתחום השפה והתוכן, מכל רחבי העולם ובכל צורת העסקה. השילוב בין הידע והניסיון שצברנו בתחום לבין יכולות הגיוס וההעסקה שלנו, מאפשר לנו לדייק עבור לקוחותינו את פרופיל המועמדים המתאימים ביותר לכל משימה, ובהתאם לצורך גם לאתר, לגייס ואף להעסיק אותם.

הלקוחות שלנו

נשמח לצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו המרוצים ולספק לכם שירותי תמלול איכותיים ומדויקים, בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, בכל עת ולכל מטרה.

מאמרים בנושא תוכן

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
eLearning – למידה משתלמת
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS
למה לוקליזציה משתלמת לעסק שלך?

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תמלול

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תמלול

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף