מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לצרכי פרסום הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הצמיחה וההתרחבות של חברות וארגונים לשווקים חדשים. באמצעות שירותי התרגום השיווקי והפרסומי שלנו, אנו מסייעים לאלפי לקוחותינו לפנות ללקוחות פוטנציאליים בכל רחבי העולם, לדבר אליהם בשפתם ולהעביר להם מסרים שיווקיים מדויקים בצורה הטבעית והקולחת ביותר.

לאורך שנות פעילותנו צברנו קהל נאמן של אלפי לקוחות מרוצים, ואנו מספקים שירותי תרגום שיווקיים ופרסומיים לכל סוגי התעשיות והענפים בארץ ובעולם, בהם תעשיית ההייטק והדיגיטל, תעשיית המזון, תעשיית הרכב, התיירות, התקשורת, הפרסום, הפארמה והמדיקל, המגזר הציבורי והממשלתי ועוד.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

תכנים שיווקיים מקצועיים נוגעים בכאבים ובחוסרים של קהל היעד, מעוררים בו הזדהות ומניעים אותו לפעולה. היכולת לייצר תחושות דומות גם לאחר תרגום התכנים לשפות אחרות מצריכה מיומנות מיוחדת, ועל המתרגם להיות בעל כישורים ולגלות בקיאות לא רק בשפת היעד אלא גם בתרבות, בהיסטוריה ובמרקם החיים המקומי. מערך המתרגמים השיווקיים שלנו כולל מומחי תרגום שיווקי דוברי שפת אם ב-160 שפות, אשר חיים במדינות שונות בכל רחבי העולם. באמצעותם, יש ביכולתנו לספק ללקוחותינו תרגום שיווקי איכותי מכל שפה לכל שפה.

שירותי התרגום השיווקי והפרסומי שלנו כוללים:

אנו מציעים ללקוחותינו סוגים שונים של תרגום שיווקי ופרסומי:

תרגום מדויק אשר, בדומה לשאר שירותי התרגום שאנו מספקים, כולל התאמה של החומרים השיווקיים למדינת היעד ולשפה הנדרשת תוך שמירה על נאמנות מוחלטת לתוכן המקורי.

תרגום המבוסס רעיונית על חומרי המקור תוך מתן חופש יצירתי למתרגמים, וכולל ניסוח/ כתיבה מחדש של החומרים השיווקיים על מנת שיותאמו במדויק לשפה ולקהל היעד.

מעוניינים בשירותי תרגום שיווקי ?

הלקוחות שלנו

שאלות ותשובות

כן. אנחנו פועלים במתכונת One Stop Shop ומספקים מענה מלא לכל צרכי התוכן של לקוחותינו. המשמעות היא שבין אם מדובר בתרגום מסמך, ברושור פרסומי, מצגת שיווקית, אתר או כתבה, ביכולתנו לספק את כל הצרכים הנלווים למשימת התרגום, לרבות גרפיקה, עימוד, אנימציה, כתוביות וכן הלאה, על כל ההתאמות הטכניות הנדרשות. כל לקוח מקבל מאיתנו בסוף התהליך מוצר מוגמר ומוכן לשימוש, בשפות הנדרשות.

Transcreation דורש מיומנויות מתחומי הכתיבה השיווקית ונמצא בטווח שבין התרגום השיווקי הנאמן למקור לבין הכתיבה השיווקית. הוא מצריך כתיבה מחודשת של התכנים המקוריים, אך עליו להתבסס על המסרים המובאים בהם ולשקף את רוח הדברים בצורה המותאמת לקהל היעד החדש ולשפתו.

אנו בוחרים בקפידה את כל אנשי המקצוע שאותם אנו מעסיקים ושמולם אנו פועלים, ומשתמשים בכלים הטכנולוגיים המתקדמים והמשוכללים ביותר. בנוסף, אנו מוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר ופועלים באופן שוטף על מנת לייעל ולשכלל את תהליכי העבודה המדויקים שלנו. ולבסוף, אנו מפעילים באופן שוטף מערכי בדיקות ובקרת איכות פנימית, וכן תהליכי בקרה בשיתוף הלקוח ובהתאם לדרישתו.

כמובן. תרגום שיווקי דורש הסבה של תוכן המקור לא רק לשפת דיבור חדשה אלא לשפה שיווקית חדשה, המותאמת לקהל היעד החדש, לצרכיו הייחודיים, לתפיסת עולמו ולאורח חייו. לכן, תרגום שיווקי ייעשה אך ורק על ידי מתרגמים שהם גם אנשי שיווק מיומנים ומנוסים, אשר חיים במדינת היעד ודוברים את שפת היעד כשפת אם.

מעוניינים בשירותי תרגום שיווקי ?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

בגלל הניסיון

מזה קרוב לשלושה עשורים אנו נחשבים לספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל. הניסיון, הידע המקצועי והמוניטין שצברנו, יחד עם האיתנות שלנו, מאפשרים לנו לספק פתרון לכל צורך בתחום השפה והתוכן, ללא יוצא מן הכלל.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל היכולת לספק מענה מקצה לקצה

בזכות המשאבים העומדים לרשותנו, מחלקות התוכן השונות שלנו ושיתופי הפעולה שלנו עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, ביכולתנו לספק מענה מלא ומותאם אישית לכל צרכי השפה והתוכן של כל לקוח, במתכונת One Stop Shop.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל המנעד הרחב של יכולות ומשאבים

לאורך שנות פעילותנו צברנו מגוון יכולות ומשאבים המאפשרים לנו לספק מענה מלא ומותאם אישית לכל צרכי הלקוח. מאגר המתרגמים הרחב שלנו פרוס בכל רחבי העולם וכולל כ-1,400 מומחי שפה דוברי שפת אם ב-160 שפות. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו שירותי תרגום איכותיים בכל תחום, מכל שפה לכל שפה, בכל עת והיקף, תוך התחייבות ל- On Time Delivery. לצידם, כולל הצוות שלנו גם כותבים, עורכים, מתמללים, אנשי תוכן, צוותים טכניים וגרפיים ועוד, ואנו נעזרים בכלי תרגום מתקדמים ובמערכות ניהול ממוחשבות על מנת לייעל את תהליכי העבודה שלנו ולהבטיח את ביצועם על הצד הטוב ביותר.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל אלפי לקוחות מרוצים

לאורך שנות פעילותנו צברנו קהל נאמן של אלפי לקוחות מרוצים, ואנו מספקים שירותי תרגום שיווקיים ופרסומיים לכל סוגי התעשיות והענפים בארץ ובעולם, בהם תעשיית ההייטק והדיגיטל, תעשיית המזון, תעשיית הרכב, התיירות, התקשורת, הפרסום, הפארמה והמדיקל, המגזר הציבורי והממשלתי ועוד.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל איכות התוצרים

איכות התרגומים שלנו נחשבת לשם דבר בענף התרגום ואנו מחויבים לסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. העשייה שלנו, על כל היבטיה, כפופה לתקני האיכות המחמירים ביותר, וכל תוצר שיוצא תחת ידינו עובר תהליכי בקרת איכות שוטפים, הן בשיתוף הלקוח והן באופן פנים ארגוני.

תרגום שיווקי - בגלל השירות והסטנדרטים המקצועיים

בגלל השירות והסטנדרטים המקצועיים

כל משימה, לרבות משימות מורכבות הכוללת היקף חומרים גדול, תחומי תוכן שונים או תרגום שפות רבות במקביל, מנוהלת על ידי מנהל פרויקט יחיד הנמצא בקשר שוטף עם הלקוח. ביכולתנו להתאים את התהליכים שלנו לצרכי הלקוח ולמצוא פתרון ישים לכל אתגר שעולה בדרך, תוך שמירה על זמינות, עמידה בלוחות זמנים, איכות בלתי מתפשרת ויחס מקצועי ואנושי.

נשמח ללוות גם אתכם לאורך דרככם המקצועית ולסייע לכם, באמצעות שירותי תרגום שיווקי ופרסומי איכותיים ואפקטיביים, להגיע לכל מקום בעולם ולכבוש שווקים חדשים.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום שיווקי

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום שיווקי

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף