מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

שירותי AI

תחום ה-AI הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתהליכי האופטימיזציה הפנימיים של גופים מקצועיים. חברות וארגונים, כמו גם גופים ציבוריים וממשלתיים, נעזרים בבינה המלאכותית על מנת לנתח את פעילותם העסקית ולייעל את תהליכי השירות, המכירות, הייצור ועוד. שירותי ה-AI שלנו מספקים לאותם גופים תשתית טקסטואלית מדויקת המשמשת לתהליכי אימון מכונה ומסייעת לאלגוריתמי ה-AI לנתח את התכנים המתקבלים מהלקוח בהתאם להגדרות הנדרשות עבורו.

שירותי AI

תחום ה-AI הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתהליכי האופטימיזציה הפנימיים של גופים מקצועיים. חברות וארגונים, כמו גם גופים ציבוריים וממשלתיים, נעזרים בבינה המלאכותית על מנת לנתח את פעילותם העסקית ולייעל את תהליכי השירות, המכירות, הייצור ועוד. שירותי ה-AI שלנו מספקים לאותם גופים תשתית טקסטואלית מדויקת המשמשת לתהליכי אימון מכונה ומסייעת לאלגוריתמי ה-AI לנתח את התכנים המתקבלים מהלקוח בהתאם להגדרות הנדרשות עבורו.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

שירותי ה-AI שלנו כוללים שני תחומים עיקריים:

תיוג טקסטים ותמונות

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תיוג טקסטים ותמונות בהתאם להגדרות הלקוח ולתובנות אותן הוא מבקש להפיק. באמצעות המתייגים המיומנים שלנו, הפרוסים ברחבי העולם, ביכולתנו לספק תיוג מדויק של מקורות טקסטואליים לכל לקוח בעולם, בכל שפה. כחברה המספקת ללקוחותיה פתרון One Stop Shop לכל צרכי השפה והתוכן, ביכולתנו לקבל מלקוחותינו גם קבצי שמע רלוונטיים, בכל שפה, לתמלל אותם בהתאם לצורך ולאחר מכן לתייג את הטקסט המתומלל בהתאם להגדרות המבוקשות.

שירותי תרגום- גיבוש תוכנית לניהול הפרויקט

ניתוח שפתי – Speech & Text Onthology

ביכולתנו לבנות מילון שפתי ייעודי לכל לקוח, בכל שפה, למטרות אימון מכונה. מומחי השפה שלנו הם דוברי שפת אם ב-160 שפות, החיים במדינות שונות ברחבי העולם ומגיעים מרקע מקצועי מגוון. הכישורים הלשוניים וההכשרה המקצועית שלהם, לצד תהליכי האפיון המעמיקים והמדויקים שאנו מבצעים בכל משימה, מאפשרים לנו לספק לכל לקוח, מכל תחום, מילון שפתי מקצועי ייחודי עבורו, בכל השפות הדרושות לו.

כיצד נראה תהליך העבודה מולנו?

אנו מכירים היטב את הרגישות הכרוכה בניתוח מידע פנימי מסווג, ומתאימים את אופן העבודה במדויק לצרכי הלקוח. שירותי ה-AI שלנו ניתנים באתר הלקוח או מרחוק, בסביבת ענן מוגנת, בהתאם לצורך. אנו מחויבים לדרישות הרגולטוריות השונות, מוסמכים לתקן GDPR לאבטחת מידע ושמירה על פרטיות וכל מומחי השפה שלנו מחויבים לסודיות.

כחברת פתרונות השפה והתוכן המובילה בישראל מזה קרוב לשלושה עשורים, ביכולתנו לספק מענה לכל צורך בתחום, לרבות איתור כישרונות והשאלת מומחים במודלים שונים של העסקה. מחד, יש לנו את הניסיון והידע שמאפשרים לנו להבין לעומק את כל צרכי הלקוח, ומאידך יש לנו קשרים מקצועיים ענפים ויכולות נטוורקינג גלובליות. השילוב בין מיומנויות אלו מאפשר לנו לאתר ולהקצות לכל משימה, בכל שפה ובכל מקום בעולם, את אנשי המקצוע הטובים והמדויקים ביותר, עד לרמת הניב, הדיאלקט והסלנג המבוקש, על מנת לספק מענה מלא ואיכותי לכל צרכי הלקוח והמשימה.

אנו משרתים אלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם, ביניהם משרדים ממשלתיים, שירותי בריאות, בנקים, חברות מסחריות, חברות הייטק, חברות תעופה, חברות סלולר ועוד.

מעוניינים בשירותי AI?

למה אנחנו?

למה אנחנו?

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

הלקוחות שלנו

נשמח לספק גם לכם שירותי AI מדויקים ואיכותיים ולסייע בתהליכי האופטימיזציה, ההתייעלות והצמיחה העסקית שלכם.

מאמרים בנושא תרגום

Technical Writer for a 4-month project
מעצב/ת מבנית של דוחות כספיים
מנהל/ת תחום אתר
מתרגם/ת מערבית לעברית
כתב/ת טכני/ת
מתרגם/ת מגרמנית לעברית בתחום הטכני
לפרויקט טכני-שיווקי דרוש/ה מתרגמים/ות מאנגלית לעברית
איש/ אשת צוות למחלקת הנדסת לוקליזציה
שירותי תרגום לעברית ומעברית
תרגום לאנגלית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי AI

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי AI

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף