מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית היא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים. היא חלון הראווה שמושך לקוחות חדשים, האמצעי שמתווך מוצרים ושירותים לקהל קיים וחדש בצורה אטרקטיבית, קולחת ומשכנעת, והדרך בה יכולים כל חברה או ארגון לשמור על קשר שוטף עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

מזה כמעט שלושה עשורים אנו נחשבים לספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בארץ, ומספקים שירותי כתיבה שיווקית ברמה הגבוהה ביותר לאלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי העולם. באמצעות מאגר הכותבים השיווקיים המוכשרים שלנו, תהליכי העבודה היעילים שפיתחנו ומערכי בקרת האיכות המתקדמים שלנו, ביכולתנו לספק בכל עת ובכל תחום תכנים שיווקיים איכותיים ומקצועיים, שתרומתם משתקפת באופן ישיר בהיקף הפעילות העסקית של לקוחותינו.

אנו מציעים ללקוחותינו עבודה במתכונת One Stop Shop – כל לקוח מלווה על ידי מנהל פרויקטים יחיד, האחראי על התהליך כולו מהרגע הראשון ועד לקבלת המוצר המוגמר. מלבד שירותי הכתיבה עצמם, באפשרותנו לספק במסגרת התהליך גם שירותים גרפיים, באמצעות מחלקת הגרפיקה שלנו, שירותי עימוד והדפסה, הפקת סרטונים, מצגות ולומדות ועוד. באמצעות מחלקת התרגום שלנו אנו מספקים גם שירותי תרגום שיווקי מכל שפה לכל שפה, בהתאם לצרכי הלקוח, תוך שמירה על סטנדרט האיכות המאפיין אותנו. יכולות אלו, אשר בזכותן אנו מקבלים את אמון לקוחותינו בכל פעם מחדש, מאפשרות לנו ללוות את תהליכי ההתפתחות והצמיחה העסקית של חברות מקומיות ובינלאומיות מכל תחומי המשק.

כתיבה-שיווקית

שירותי הכתיבה השיווקית שלנו כוללים:

 – אודות, בלוגים, סיפורי הצלחה, שאלות נפוצות FAQ ועוד

כתיבה-שיווקית

תהליך העבודה שלנו

לקראת כל תהליך כתיבה שיווקית אנו מבצעים אפיון מעמיק ומפורט של כל צרכי הלקוח, של אופי השירות או המוצר ושל קהל היעד הפוטנציאלי. תהליך האפיון מאפשר לנו להבין את הרצונות, הצרכים, הכאבים והחוסרים של קהל היעד של לקוחותינו, ואת האופן בו המוצר או השירות של לקוחותינו עונים עליהם. בהתאם לכך, ניצור בהמשך טקסטים שיווקיים שיעבירו את לקוחות הקצה מסע שכנועי, יעוררו בהם רגש והזדהות, יפיגו התנגדויות ומגננות ויובילו לנקיטת פעולה.

תהליך העבודה שלנו מנוהל, כאמור, על ידי מנהל פרויקט המקצה לכל משימה את הכותבים השיווקיים המוכשרים והמתאימים ביותר, בעלי הרקע המתאים למשימה. במקרים בהם נדרשת כתיבה טכנית לצרכים שיווקיים, יוקצו למשימה כתבים טכניים בעלי אוריינטציה שיווקית אשר יוסיפו "בשר" ותוכן לנתונים הטכניים המדויקים ויהפכו אותם לאטרקטיביים יותר, בהתאם לקהל היעד ולמטרה שלשמה הם מיועדים. 

חברות וארגונים רבים, המכוונים את יעדי הצמיחה העסקית שלהם אל מעבר לים, זקוקים בתחילה לשירותי כתיבה שיווקית באנגלית, ורק בהמשך מתרגמים את הטקסט השיווקי לשפות נוספות. ביכולתנו לספק שירותי תרגום שיווקי ב-160 שפות, תוך שמירה על נאמנות למקור לצד התאמה לשפה ולתרבות של מדינת היעד. בנוסף, אנו מספקים ללקוחותינו שירותי transcreation, צורת תרגום המבוססת על המקור אך נהנית מחופש יצירתי רב. שירותי התרגום השיווקי שלנו כוללים, בין היתר: תרגום אתרים, תרגום הצעת מחיר, תרגום הודעה לעיתונות ועוד.  

מעוניינים בשירותי כתיבה שיווקית?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון

אנו פועלים בתחום השפה והתוכן קרוב לשלושה עשורים ונחשבים לחברה המובילה בתחום בישראל. העשייה הענפה שלנו לאורך שנות פעילותנו הרבות אפשרה לנו לצבור ניסיון וידע משמעותיים, באמצעותם אנו מחזיקים כיום ביכולת לגבש פתרון יעיל לכל צורך של לקוחותינו בתחום.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

האיכות היא ערך עליון עבורנו ואנו מקפידים לשמור על הסטנדרט הגבוה ביותר הן מבחינת התוצרים שאנו מספקים והן מבחינת השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו. אנו פועלים תחת תקני איכות מקומיים ובינלאומיים, מפעילים מנגנוני בקרת איכות המותאמים לדרישות ולצרכים של לקוחותינו, ומתחייבים לספק להם את התוצרים המדויקים והאיכותיים ביותר.

תרגום רפואי- בגלל יכולות הגיוס וההעסקה

העסקה והשמה

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי גיוס, העסקה, השמה ואאוטסורסינג בכל תחומי התוכן והשפה. כחברה המעסיקה אלפי עובדים ברחבי העולם ונחשבת למובילה ארצית בתחום השפה והתוכן, אנו מבינים היטב מה דורשת כל משימה ומתמחים באיתור ובגיוס המומחים המתאימים ביותר לביצועה, בכל מקום בעולם.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

בזכות המשאבים הרבים והיכולות הגבוהות שלנו, ביכולתנו לקבל ולבצע כל פרויקט, בכל עת, בכל שפה ובכל היקף עבודה. אנו עומדים לרשות לקוחותינו בזמינות מלאה לכל משימה, כולל משימות דחופות, ומתחייבים לעמידה בלוחות זמנים.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

One Stop Shop

המחלקות המקצועיות השונות שלנו מתמחות בכל תחומי השפה והתוכן וכוללות מחלקות תרגום בכל התחומים וב-160 שפות שונות, מחלקות כתיבה, תמלול, מתורגמנות, הפקת מצגות, לומדות וסרטונים ועוד. בנוסף, אנו מנהלים שיתופי פעולה מקצועיים עם מיטב המומחים בתחום. מנעד רחב זה של יכולות מאפשר לנו לספק ללקוחותינו מענה מקצה לקצה, לכל צרכי השפה והתוכן הנדרשים להם, כאשר הלקוח עצמו מתנהל מול גורם אחד בלבד – מנהל הפרויקט, הנמצא עמו בקשר שוטף.  

משאבים

תהליכי העבודה היעילים שלנו מתבצעים בעזרת משאבים טכנולוגיים מתקדמים כגון כלי תרגום משוכללים, המאפשרים לנו לצבור זיכרון תרגומי ולהבטיח אחידות, ומערכות ניהול מתקדמות, באמצעותן אנו מנצחים בהצלחה גם על המשימות המורכבות ביותר. אך המשאב העיקרי שלנו הוא המשאב האנושי. הצוות שלנו מורכב ממגוון רחב של כותבים, עורכים, מתמללים, מעצבים גרפיים, צוות טכני, מנהלי פרויקטים, מתורגמנים ומתרגמים. מאגר המתרגמים שלנו לבדו מונה למעלה מ-1,400 דוברי שפת אם ב-160 שפות, ואנו בוחרים את כל אנשי הצוות שלנו בקפידה, מבין מיטב אנשי המקצוע בתחומם.

הלקוחות שלנו

נשמח לספק גם לכם את שירותי הכתיבה השיווקית האיכותיים והיעילים ביותר, ולצעוד לצידכם לאורך כל שלבי התפתחותכם המקצועית.

מאמרים בנושא תוכן

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
eLearning – למידה משתלמת
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS
למה לוקליזציה משתלמת לעסק שלך?

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי כתיבה שיווקית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי כתיבה שיווקית

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף