מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום משפטי מקצועי

אנו מספקים תרגומים משפטיים לכל צורך או מטרה ובכל רמת מורכבות. לכל עבודת תרגום מוקצה מתרגם דובר שפת אם ובעל ידע משפטי בתחום בו עוסק המסמך. המתרגמים המשפטיים שלנו מכירים היטב את השפה המשפטית המקובלת במדינות אליהן מיועדים המסמכים המשפטיים, וכן את מגוון הדרישות המשפטיות הנחוצות על מנת שהתוצאה תהיה מהימנה, מדויקת וקבילה בערכאות המשפטיות השונות.

שירותי התרגום המשפטי שלנו מיועדים לחברות וארגונים, משרדי עורכי דין, משרדים ממשלתיים ולקוחות פרטיים הזקוקים לתרגום מסמכים משפטיים.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

שירותי תרגום משפטי שאנחנו מציעים

תרגום משפטי הוא אחד מתחומי התרגום הייחודיים והמורכבים ביותר, המצריך היכרות מעמיקה עם עולם המשפט, שליטה מוחלטת בשפה המשפטית ובקיאות במערכות משפטיות מורכבות, מקומיות ובינלאומיות. בתחום זה, לכל מילה ופסיק ישנה משמעות, וכל אי דיוק עלול להוביל להשלכות משפטיות כואבות. על כן, על התרגום להיות בהיר ומדויק, ולהתאים לדרישות המשפטיות המקומיות.

כבר למעלה משני עשורים שאנו מספקים שירותי תרגום משפטי לאלפי לקוחות בארץ ובעולם ונחשבים לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה והתוכן. אנו מפעילים מערך מקצועי רחב של מתרגמים, משפטנים בהשכלתם, המטפלים בכל מסמך משפטי ברגישות ובהקפדה כנדרש, ומאפשרים לנו לספק תרגומים משפטיים במגוון שפות שונות.

תרגום משפטי

הלקוחות שלנו

מעוניינים בשירותי תרגום משפטי?

איך אנחנו עובדים?

אנו מקפידים על איכות ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מתחייבים לתרגום איכותי ולא מתפשרים על ON TIME DELIVERY ועל המקצועיות, המיומנות וההשכלה של המתרגמים שלנו.

מאגר המתרגמים שלנו פרוס בכל העולם ומורכב מכ-1,400 דוברי שפת אם ומומחי תוכן בתחומים שונים כגון כלכלה ופיננסים, הנדסה, רפואה, משפטים ועוד. באמצעות מגוון המתרגמים הרחב, אנו יכולים להקצות לכל משימה את המתרגם המקצועי ביותר, המכיר את שפת המקור והיעד על בוריין, ומחזיק בידע המקצועי הדרוש על מנת לספק את התרגום המהימן ביותר.

מלבד היותם דוברי שפת אם, מומחי תוכן ובעלי ניסיון מקצועי, משתמשים המתרגמים שלנו גם במגוון כלים מקצועיים מתקדמים ובטכנולוגיות התרגום המובילות בעולם לצורך יצירת תרגום עקבי ומקצועי.

שירותי התרגום שאנו מספקים נעשים תחת פיקוח מקצועי קפדני, עומדים בכל התקנים המקומיים והבינלאומיים הנדרשים וכוללים תהליכי אבטחת איכות מקיפים ומעמיקים.

לאורך שנות פעילותנו צברנו קהל לקוחות רחב, מגוון ונאמן. אנו גאים לתת שירות לחברות המובילות בעולם,
אך מקפידים לתת יחס אישי ומסור לכל לקוח, קטן כגדול, ומעניקים ללקוחותינו שקיפות וליווי שוטף לאורך כל הפרויקט.

ביכולתנו לספק שירות ולבצע תרגומים משפטיים ב-160 שפות. אנו מקפידים לעמוד בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר גם בתרגום שפות שכיחות, כגון תרגום לאנגלית משפטית, וגם בשאר השפות, ומתחייבים לספק תרגום משפטי איכותי ומדויק מכל שפה לכל שפה.

במקרים רבים אנו מתבקשים לספק תרגום משפטי לאנגלית, כאשר שפת המקור היא עברית, או להיפך – לערוך תרגום משפטי מאנגלית לעברית. אך כאמור, אלו לא השפות היחידות בהן אנו מציעים את שירותינו.

מעוניינים בשירותי תרגום משפטי?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ותק וניסיון של קרוב ל-30 שנה

אנו מובילים את שוק התרגום והתוכן בארץ כבר כמעט שלושה עשורים ונחשבים לספק המוביל בישראל בתחום פתרונות השפה, התרגום והתוכן. לצד הניסיון שצברנו, תהליכי העבודה המדויקים והיעילים שפיתחנו והיכולות הגבוהות ששכללנו והתמקצענו בהן, אספנו לאורך הדרך קהל של אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, ואנו גאים לספק להם את שירותינו שוב ושוב.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות בלתי מתפשרת

איכות התרגומים שאנו מספקים היא עבורנו מעל לכל. לצורך כך אנו משתמשים במשאבים הטובים ביותר שלנו – ההון האנושי המקצועי והמוכשר שלנו והכלים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר שעומדים לרשותנו. בנוסף, אנו בודקים כל תוצר שיוצא תחת ידינו על פי תקני האיכות המחמירים ביותר ומפעילים תהליכי בקרת איכות שוטפים וקפדניים.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

צוות מנצח

מאגר המתרגמים, העורכים וכותבי התוכן שלנו כולל מומחים מתחום המשפטים, הרפואה, הפיננסים, שוק ההון, תחומי ההנדסה השונים, מומחי כתיבה טכנית, מומחי כתיבה שיווקית ועוד. אנו בוחרים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ומקפידים לספק לכל אחד ואחד מהם הכשרה מקצועית מתאימה.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות מלאה ועמידה בלוחות זמנים

היכולות הטכנולוגיות שלנו והצוות המקצועי הגדול שאנו מעסיקים מאפשרים לנו להיות זמינים בכל עת לכל סוגי המשימות, בכל השפות, החל ממשימות של תרגום מגרמנית לעברית ולהיפך, ועד למשימות של תרגום מסינית לעברית ולהיפך. ביכולתנו לבצע על הצד הטוב ביותר משימות קצרות ודחופות לצד פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, תוך שמירה על On Time Delivery ללא פשרות.

תרגום מסמכים- טכנולוגיה מתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת

המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו וכלי התרגום הייעודיים בהם אנו נעזרים מאפשרים לנו להוביל כל פרויקט, לעבד את תוכנו ולנהל את הטרמינולוגיה שלו ביעילות מרבית, תוך התאמה לכל פורמט של הלקוח, שמירה על זיכרון תרגומי ואחידות טקסטואלית וכתוצאה מכך גם צמצום עלויות.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

מענה כולל מקצה לקצה

אנו מספקים ללקוחותינו מענה מקצועי מקיף הכולל את מגוון היבטיו השונים של כל מסמך, ובהתאם לתכני המשימה אנו נעזרים במגוון המומחים שלנו, המגיעים מכל הסקטורים המקצועיים. ביכולתנו לענות על כל צרכי השפה והתוכן של כל אחד ואחד מלקוחותינו, ואנו מהווים עבורם פתרון One Stop Shop יעיל וכולל.

אנו רואים כל עבודת תרגום כמלאכת מחשבת הראויה לטיפול קפדני ומדויק, ופועלים בהתאם מול כל לקוח המעוניין בשירותינו. נשמח להעניק גם לכם את שירותי התרגום המשפטי המקצועיים והאיכותיים ביותר.

מאמרים בנושא תרגום

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום משפטי

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום משפטי

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף