מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום לאנגלית

אנו מספקים שירותי תרגום לאנגלית בשני מישורים:

תרגום לאנגלית בכתב

שירותי התרגום בכתב שלנו כוללים תרגום לאנגלית של מסמכים, מאמרים, מדריכים, חוזים, פרוטוקולי ישיבות, תוכנות ואפליקציות ועוד. מאגר המתרגמים שלנו מורכב מלמעלה מ-1,400 מומחי שפה מכל רחבי העולם, דוברי שפת אם. אנו בוחרים את המתרגמים שלנו בקפידה, מעבירים להם הכשרות מקצועיות ומשכללים ללא הרף את מיומנויותיהם הלשוניות. בנוסף, אנו מקפידים להקצות לכל משימה מתרגמים בעלי רקע מקצועי רלוונטי לתוכן המסמך, על מנת להבטיח תרגום מקצועי מהימן ומדויק.

תרגום לאנגלית - תרגום בכתב
תרגום לאנגלית - תרגום בעל פה

תרגום לאנגלית בעל פה

אנו מספקים שירותי תרגום עוקב, תרגום סימולטני ותרגום בזום, לכל מטרה ובכל תחום. למאגר המתורגמנים שלנו נבחרים בקפידה המתורגמנים המוכשרים והמנוסים ביותר, דוברי שפת אם המיומנים בתרגום מהיר, שוטף, קולח ונאמן למקור. אנו מתאימים לכל משימה את המתורגמנים בעלי הרקע המקצועי המתאים ביותר, וביכולתנו לספק ללקוחותינו את כל הציוד והתמיכה הטכנית הנדרשים.

התחומים בהם אנחנו מספקים שירותי תרגום לאנגלית:


שירותי לוקליזציה באנגלית

תחום הלוקליזציה ותרגום התוכנות הוא אחד מתחומי הדגל שלנו, ואחד התחומים בהם נפוצים במיוחד שירותי התרגום לאנגלית.

כל חברת הייטק וטכנולוגיה המעוניינת לפרוץ את גבולות השוק המקומי ולהתאים את מוצרי התוכנה, האפליקציות או מוצרי הגיימינג שפיתחה לציבור רחב של משתמשים בשפה האנגלית, תמצא אצלנו מענה מקיף וכולל לכל צרכיה, עד לקבלת המוצר המוגמר.

שירותי הלוקליזציה שלנו כוללים: תרגום תוכנות ואפליקציות לאנגלית, תרגום אתרי אינטרנט לאנגלית, תרגום לומדות ומדריכי משתמש לאנגלית, תרגום וידאו, תרגום חומרי מכשור רפואי, תרגום חומרים שיווקיים וכיו"ב.

תהליכי העבודה היעילים שפיתחנו, הצוות המקצועי המגוון והמיומן שלנו והכלים הטכנולוגיים המתקדמים בהם אנו נעזרים, מאפשרים לנו לספק שירותי לוקליזציה לשפה האנגלית מכל שפה ובכל היקף, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח.


תרגום פיננסי לאנגלית

הסטנדרט המקצועי הגבוה שלנו בא לידי ביטוי גם במחלקת התרגום הפיננסי שלנו, המורכבת ממומחי שפה דוברי שפת אם המעורים בתחום הפיננסי ומכירים לעומק את התקנים הפיננסיים המקומיים והבינלאומיים.

כל תרגום פיננסי לאנגלית שיוצא תחת ידינו עומד בקריטריונים מחמירים של איכות ודיוק, ועונה על הדרישות החשבונאיות והרגולטוריות של כל מדינת יעד.

ביכולתנו לספק שירותי תרגום פיננסי לאנגלית מכל שפה ולכל מטרה, כגון תרגום דוחות פיננסיים לאנגלית, תרגום הנפקות לאנגלית, תרגום פוליסות ביטוח לאנגלית, תרגום הודעות לבורסה באנגלית, תרגום בדיקות היתכנות לאנגלית וכיו"ב.

אנו משרתים אלפי לקוחות מרוצים מהמגזר הפיננסי, העסקי והציבורי, לרבות משרדי ממשלה, ערכאות משפטיות שונות וחברות מסחריות מובילות מהארץ ומהעולם.


תרגום משפטי לאנגלית

מחלקת התרגום המשפטי שלנו מורכבת ממתרגמים ומתורגמנים בעלי רקע והכשרה מעמיקים בעולם המשפט.

לכל משימת תרגום משפטי לאנגלית מוקצה מתרגם דובר שפת אם המעורה במערכת החוק והמשפט המקומית ומבטיח דיוק, בהירות ורגישות לכל המשמעויות המשפטיות הישירות או העקיפות של התכנים אותם הוא מתרגם.

ביכולתנו לספק תרגום משפטי לאנגלית מכל שפה, ושירותינו כוללים, בין היתר: תרגום חוזים לאנגלית, תרגום מסמכים/ מאמרים משפטיים לאנגלית, תרגום פסקי דין, תצהירים או דיונים משפטיים לאנגלית, תמלול הקלטות לבתי המשפט, תרגום בעל פה לאנגלית בערכאות המשפטיות, תרגום מיידי להליכים משפטיים דחופים וכיו"ב.

בין לקוחותינו: מערכת המשפט והאכיפה, משרדים ממשלתיים, משרדי עורכי דין, ארגונים וחברות ועוד.


תרגום רפואי לאנגלית

בתחום הרפואה ומדעי החיים, תרגום איכותי ומהימן הוא מהותי במיוחד. על התוצרים המתורגמים לשקף במדויק את התוכן המקורי, תוך הקפדה על שימוש במינוח המקצועי המתאים מחד, ועל בהירות למשתמש מאידך.

אנו מספקים תרגום רפואי לאנגלית מכל שפה ועומדים בתקנים המקומיים והבינלאומיים המחמירים ביותר, בהם תקן GDPR לשמירה על פרטיות ואבטחת מידע.

מומחי התרגום הרפואי שלנו הם בעלי הכשרה וידע מקצועי נרחבים בתחום הרפואה ומדעי החיים, ואנו מקפידים לפתח את מיומנויות התרגום הרפואי שלהם באופן שוטף באמצעות הכשרות מקצועיות מתאימות. שירותי התרגום הרפואי שלנו לשפה האנגלית כוללים: תרגום עלוני תרופות לאנגלית, תרגום מחקרים רפואיים לאנגלית, תרגום שאלונים למטופלים לאנגלית, תרגום טפסי הסכמה מדעת לאנגלית (ICF), תרגום תוכן רפואי שיווקי ופרוטוקולים קליניים לאנגלית וכיו"ב.

בין לקוחותינו: מרכזים רפואיים, משרדי בריאות ממשלתיים, חברות לייצור מכשור רפואי, חברות פרמצבטיות, שירותים וטרינריים, תעשיית הביו-טכנולוגיה ועוד.


תרגום שיווקי לאנגלית

אנו מספקים תרגום שיווקי לאנגלית מכל שפה, תוך בניית פתרון מותאם אישית לצרכי הלקוח.

ביכולתנו לספק תרגום קולח בכל וריאנט של השפה האנגלית ובהתאם לתרבות המקומית של מדינת היעד, תוך שמירה על נאמנות מקסימלית למקור, וכן לספק תרגום יצירתי (transcreation) המתבסס על התוכן המקורי.

אנו מספקים שירותי תרגום שיווקי לאנגלית עבור כל הסקטורים העסקיים והציבוריים, לרבות ענף התיירות, המסחר, התקשורת, תעשיית הסטרימינג, הרשתות החברתיות ועוד.


תרגום טכני לאנגלית

מחלקת התרגום הטכני שלנו כוללת מתרגמים בעלי השכלה טכנית מקיפה וניסיון מעשי בתחומם. כל משימת תרגום טכני מתבצעת באמצעות תהליכי עבודה מדויקים המבטיחים תרגום איכותי ואחיד, מדויק מאוד מבחינת המונחים המקצועיים ועם זאת בהיר ומובן לקריאה עבור משתמש הקצה.

אנו מספקים שירותי תרגום טכני לאנגלית עבור מגוון רחב של תעשיות, בהן התעשיות הביטחוניות, ענף ההייטק, תעשיית הדפוס, עולם הטלקום ועוד.

ביכולתנו לספק תרגום טכני לאנגלית מכל שפה ולכל מטרה, לרבות תרגום מדריכי משתמש לאנגלית, תרגום מסמכים לרישום פטנטים באנגלית, תרגום מפרטים טכניים או קטלוגים לאנגלית וכיו"ב.


תרגום לאנגלית עבור תעשיית הרכב

מחלקת התרגום הטכני שלנו מתמחה, בין היתר, גם בתרגום לאנגלית עבור תעשיית הרכב. אנו מתרגמים ספרות רכב לאנגלית, מדריכים להפעלת מכשור כבד, הנחיות למוסכים, חומרי הדרכה למכונאים/ סוכני מכירות, חומרים שיווקיים וכיו"ב. בנוסף, אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי עימוד של החומרים המתורגמים והבאתם לדפוס.

אנגלית – השפה המדוברת ביותר בעולם העסקים

שימוש בשפה האנגלית הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההתפתחות המקצועית של גופים וחברות המעוניינים לפרוץ את גבולות השוק המקומי ולפנות לקהלי יעד נוספים. אנו מציעים שירותי תרגום   ב– 160 שפות שונות, בהם גם שירותי תרגום לאנגלית – שפת העסקים, התרבות והתקשורת הבינלאומית. תהליכי העבודה היעילים והמוקפדים שפיתחנו, השירות המקצועי והמסור שלנו ומעל לכל – התוצרים האיכותיים והמדויקים שאנו מספקים ללקוחותינו, הפכו אותנו לשם דבר בענף התרגום העולמי, ומיצבו אותנו כספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל מזה כמעט שלושה עשורים.

ביכולתנו לספק מענה מקיף וכולל למגוון צרכי התרגום והתוכן של לקוחותינו, מכל שפה לכל שפה, בכל היקף, סדר גודל, תחום ורמת מורכבות. בין אלפי לקוחותינו המרוצים – משרדי הממשלה השונים, ערכאות המשפט והאכיפה, חברות תקשורת וסטרימינג בינלאומיות, ענקיות הייטק, משרדי עורכי דין ומגוון חברות וארגונים מכל הסקטורים.

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון של כמעט שלושה עשורים

לאורך שנות פעילותנו הרבות צברנו מוניטין, איתנות כלכלית וניסיון עשיר, המאפשרים לנו להיות ערוכים לכל דרישה של לקוחותינו. באפשרותנו לזהות מראש מצבים הדורשים פתרון, לספק מענה מקצועי לכל צורך וללוות את לקוחותינו במסירות ובמקצועיות לכל אורך הדרך.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

עבודה במתכונת One Stop Shop

ביכולתנו לקחת את כל דרישות הלקוח ולבנות תהליך עבודה המותאם אישית לצרכיו ולמידותיו ומספק לו מענה מקצה לקצה. לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט הנמצא עמו בקשר שוטף ומהווה אחראי בלעדי על ניהול התהליך. כל צרכי התוכן של הלקוח, החל מתרגום וכתיבה ועד להפקת סרטונים, מבוצעים על ידינו באמצעות המחלקות המקצועיות שלנו ובעזרת שיתופי פעולה מקצועיים עם מיטב המומחים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

סטנדרט האיכות הגבוה בענף

סטנדרט האיכות שלנו, המשתקף בכל היבט של עבודתנו, הפך לשם דבר בענף התרגום. אנו מפתחים ומשכללים באופן שוטף את תהליכי העבודה שלנו, מתחדשים בכלים הטכנולוגיים המובילים, בוחרים בקפידה את אנשי הצוות שלנו ומעבירים אותם הכשרות שוטפות. כל משימה שאנו מבצעים, החל מתרגום מסמכים מעברית לאנגלית ועד לתהליכי לוקליזציה מורכבים או תרגום שפות נדירות, עוברת בקרת איכות קפדנית ו-QA בהתאם לדרישות הלקוח, עד לרזולוציות הגבוהות ביותר.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות לביצוע כל משימה, בכל עת ובכל היקף

המשאבים הטכנולוגיים והאנושיים הנרחבים שלנו, יחד עם תהליכי העבודה המובנים והמדויקים שפיתחנו, מאפשרים לנו להיות זמינים בכל עת לכל פרויקט, בכל שפה, היקף ורמת מורכבות. ביכולתנו לטפל גם בעבודות תרגום דחופות ואנו מתחייבים ל-On Time Delivery בכל משימה.

משאבים טכנולוגיים ואנושיים

הצוות המקצועי שלנו כולל למעלה מ-1,400 מתרגמים ומתורגמנים דוברי שפת אם מכל העולם, ב-160 שפות. לצידם אנו מעסיקים כותבים, עורכים, אנשי תוכנה, מעצבים גרפיים ועוד, כולם נבחרים בקפידה מקרב מיטב המומחים בתחומם. בנוסף, אנו משתמשים במערכות הניהול ובכלי התרגום החדשניים והמתקדמים, על מנת לייעל את תהליכי העבודה שלנו ככל האפשר ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

אנגלית היא אמנם השפה השנייה בגודלה בעולם מבחינת מספר האנשים הדוברים אותה כשפת אם, אך היא ללא ספק השפה המדוברת, המוכרת והנפוצה ביותר בעולם, ובעולם העסקים בפרט. גם במדינות בהן אנגלית אינה השפה הרשמית, נהוג להשתמש בה למגוון צרכים, החל ממדריכי משתמש במגוון תחומים ועד לניסוח חוזים משפטיים.

תרגום לאנגלית הוא אחד משירותי התרגום הנפוצים ביותר בקרב לקוחותינו המעוניינים להיכנס לזירה הבינלאומית בתחומם. לצד הלקוחות המקומיים, הזקוקים לשירותי תרגום מקצועי מעברית לאנגלית ולהיפך – תרגום מאנגלית לעברית, אנו משרתים לקוחות מכל רחבי העולם ומספקים תרגום איכותי לאנגלית מכל שפה שתידרש. באמצעות התרגום לאנגלית, שפה בינלאומית השגורה על לשונם של מאות מיליוני אנשים, אנו מסייעים ללקוחותינו להרחיב את עסקיהם למגוון קהלים חדשים בו זמנית.

במלאכת התרגום אנו לוקחים בחשבון את הוריאנטים השונים של השפה האנגלית – האנגלית האמריקאית לעומת האנגלית הבריטית או האוסטרלית, את ביטויי הסלנג השונים ואת ההקשרים התרבותיים המתאימים. לשם כך, לכל משימת תרגום אנו מקצים מתרגמים אשר חיים במדינת היעד ונושמים את השפה ואת אורח החיים המקומי.

מעוניינים בשירותי תרגום לאנגלית?

הלקוחות שלנו

אנו גאים לשרת אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, הנותנים בנו שוב ושוב את אמונם. נשמח לספק גם לכם שירותי תרגום לאנגלית מכל שפה ולכל מטרה, באיכות הגבוהה ביותר.

מאמרים בנושא תרגום לאנגלית

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום לאנגלית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם