מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום בזום

אנו מציעים שירותי תרגום בזום למגזר הפרטי והציבורי, לכל מטרה ובכל זמן, במסגרת שיחות ועידה שמתנהלות בזום, פגישות עסקיות, וובינרים מקצועיים, כנסים בינלאומיים ועוד.

תרגום בזום

אנו מציעים שירותי תרגום בזום למגזר הפרטי והציבורי, לכל מטרה ובכל זמן, במסגרת שיחות ועידה שמתנהלות בזום, פגישות עסקיות, וובינרים מקצועיים, כנסים בינלאומיים ועוד.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

לאורך למעלה משני עשורים שבהם אנו מובילים את תחום התרגום, השפה והתוכן בישראל ומשרתים בהצלחה גופים מסחריים, ציבוריים וממשלתיים מכל רחבי העולם, שכללנו את המשאבים והיכולות העומדים לרשותנו לכדי התאמה מלאה לצרכי השוק המשתנים של השנים האחרונות ושל תקופת הקורונה בפרט. שירותי המתורגמנות שלנו, הכוללים תרגום סימולטני או עוקב, מאפשרים תקשורת איכותית, חיה ושוטפת בין דוברים וקהלים מכל העולם ובכל השפות, גם כאשר המתורגמנים אינם נמצאים פיזית לצד הדובר. 

אנו מציעים שירותי תרגום בזום למגזר הפרטי והציבורי, לכל מטרה ובכל זמן, במסגרת שיחות ועידה שמתנהלות בזום, פגישות עסקיות, וובינרים מקצועיים, כנסים בינלאומיים ועוד. מאגר המתורגמנים המיומנים והמקצועיים שלנו, המורכב מדוברי שפת אם מכל השפות, כולל אנשי מקצוע המתמחים במגוון תחומים, כך שיש ביכולתנו להקצות לכל משימה את המתורגמנים המתאימים ביותר, שמעורים ובקיאים בשפה, בהקשרים התרבותיים ובעולם התוכן המקצועי הדרוש.

נבחרת המתורגמנים שלנו עוברת סינון מוקפד והכשרה ברמה הגבוהה ביותר. ביכולתם לספק תרגום אותנטי, קולח ונאמן למקור גם מרחוק, ולהעביר במדויק את תוכן הדברים ואת מגוון הניואנסים הגלויים והסמויים המרכיבים את הכוונה שעומדת מאחוריהם. אל כישוריהם המקצועיים והאישיים של צוות המתורגמנים שלנו, אנו מצרפים את האמצעים הטכניים החדישים והמתקדמים ביותר ודואגים לכל הציוד הדרוש לטובת התרגום, בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו. השילוב בין ההון האנושי המקצועי שלנו למשאבים וליכולות הטכניות שלנו, מבטיח תרגום אותנטי ששומר על הבהירות, השטף והאווירה של השיחה/ ההרצאה, גם כשהן מועברות מרחוק.

מעוניינים בשירותי תרגום בזום?

אנו מציעים:

למה אנחנו?

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

הלקוחות שלנו

אלפי לקוחות מכל העולם בוחרים להיעזר בשירותינו שוב ושוב, נשמח לעמוד גם לרשותכם ולספק לכם שירותי תרגום בזום בסטנדרט האיכות והמקצועיות הגבוה ביותר.

מאמרים בנושא מתורגמנות

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
מהי לוקליזציה, ומה ההבדל בינה לבין תרגום?
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום בזום

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות תרגום בזום

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף