מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום דוחות כספיים

אנו מספקים ללקוחותינו תרגום דוחות כספיים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר, אותו אנו מבטיחים הן על ידי גיוס אנשי המקצוע הטובים ביותר, הן על ידי שימוש בכלי התרגום המתקדמים ביותר, והן על ידי תהליכי בקרה ואבטחת איכות של כל תוצר היוצא תחת ידינו.

צוות המתרגמים שלנו מורכב ממאות מומחי תרגום פיננסי, דוברי שפת אם מכל העולם המאפשרים לנו לספק תרגומים פיננסיים מקצועיים ב-160 שפות שונות. ביכולתנו להבטיח ללקוחותינו זמינות מלאה ו- On Time Delivery לכל סוגי משימות התרגום הפיננסי באנגלית, כמו גם לכל שפה אחרת, נדירה ככל שתהיה.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

אנו מספקים ללקוחותינו:

הלקוחות שלנו

מתחייבים לתרגום המדויק והאיכותי ביותר

תרגום דוחות כספיים נועד לספק לחברות ולארגונים דוחות כספיים מהימנים ומדויקים שעל בסיסם מתקבלות החלטות מהותיות ולכן הדיוק בתרגום דוחות פיננסיים נמצא בדרגת חשיבות עליונה.

מעבר למומחיותם ומיומנותם בתרגום שפות, על כל הכישורים הלשוניים והבקיאות התרבותית הנדרשת לשם כך, המתרגמים הפיננסיים שלנו הם גם מומחים בתחום הפיננסים והכלכלה. היכרותם המעמיקה עם התכנים והעולמות מהם מגיעים הדוחות המיועדים לתרגום, מאפשרת להם לדייק הקשרים, מונחים והתייחסויות מקצועיות ומבטיחה תרגום מדויק ונאמן לחלוטין למקור.

מעוניינים בשרותי תרגום דוחות כספיים?

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום שיווקי - בגלל השירות והסטנדרטים המקצועיים

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

מזה למעלה משני עשורים אנו מובילים את תחום השפה והתוכן בישראל ונחשבים לספקי התרגום הגדולים והמקצועיים ביותר בארץ. הניסיון שרכשנו לאורך שנות פעילותנו והביצועים המוצלחים שהצגנו אפשרו לנו לגדול ולהתפתח בהתמדה ולבסס לעצמנו שם בינלאומי בכל הנוגע לפתרונות שפה ותוכן. על אלפי לקוחותינו נמנים משרדי ממשלה, ארגונים פרטיים וציבוריים, חברות בינלאומיות ומקומיות מהמובילות בתחומן ועוד.

אנו מקפידים גם היום לשמור על קשר אינטימי וצמוד עם כל לקוח, על מסירות ומחויבות לשביעות רצונו ועל איכות מקסימלית בכל היבט של עבודתנו. אם גם אתם זקוקים לתרגום דוחות פיננסיים ולא מוכנים להתפשר על סטנדרט השירות והמקצועיות הגבוה ביותר, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לגבש מולכם תהליך עבודה והצעת מחיר מפורטת בהתאם לכלל דרישותיכם, ולסייע לכם לתפוס את המקום הראוי לכם גם בשוק הגלובלי.

 

מאמרים בנושא תרגום

Technical Writer for a 4-month project
מעצב/ת מבנית של דוחות כספיים
מנהל/ת תחום אתר
מתרגם/ת מערבית לעברית
כתב/ת טכני/ת
מתרגם/ת מגרמנית לעברית בתחום הטכני
לפרויקט טכני-שיווקי דרוש/ה מתרגמים/ות מאנגלית לעברית
איש/ אשת צוות למחלקת הנדסת לוקליזציה
שירותי תרגום לעברית ומעברית
תרגום לאנגלית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום דוחות כספיים

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום דוחות כספיים

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף