מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום לגרמנית

גרמנית – השפה של אחת הכלכלות החזקות באירופה ובעולם

עם כמעט 130 מיליון דוברי גרמנית בעולם, מתוכם רבע מתושבי אירופה כולה שדוברים את השפה כשפת אם, אין ספק שהתרחבות מקצועית אל שווקים בינלאומיים ואל השוק האירופאי בפרט, מחייבת שימוש בשפה הגרמנית. בין 160 השפות בהן אנו מספקים שירותי תרגום מקצועיים, אנו מציעים גם שירותי תרגום לגרמנית, המאפשרים ללקוחותינו להגיע לקהלי יעד חדשים בגרמניה, אוסטריה, שוויץ, לוקסמבורג ובמדינות רבות נוספות באירופה וברחבי העולם.

הדיוק, היעילות, השירות המסור והתוצרים האיכותיים שאנו מספקים הפכו לשם דבר בענף התרגום המקומי והעולמי, ואנו נחשבים לספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל כבר קרוב לשלושה עשורים. אלפי לקוחותינו, בהם חברות הייטק גדולות, חברות סטרימינג ותקשורת בינלאומיים, מערכות האכיפה והמשפט, משרדים ממשלתיים ועוד, בוחרים לתת בנו שוב ושוב את אמונם ומפקידים בידינו פעם אחר פעם את מלאכת התרגום של חומריהם המקצועיים. ביכולתנו לספק לכל לקוח, מכל תחום מקצועי, בכל זמן ובכל היקף עבודה, פתרון מותאם אישית באיכות הגבוהה ביותר.

אנו מספקים שירותי תרגום לגרמנית בשני תחומים:

תרגום לגרמנית בכתב

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום בכתב הכוללים תרגום מסמכים לגרמנית, חוזים, מאמרים, דוחות, אפליקציות ותוכנות וכדומה. צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 מומחי שפה, דוברי שפת אם מכל רחבי העולם, וכמובן שגם מתרגמים מומחים בשפה הגרמנית אותם אנו בוחרים בקפידה. כל מתרגם עובר הכשרות מקצועיות שוטפות לחיזוק המיומנות הלשונית, להיכרות עם כלי התרגום החדשניים והמתקדמים ביותר ולשכלול הביצועים המקצועיים. לכל משימה אנו מתאימים מתרגם שחי במדינת היעד ובעל ידע מקצועי נרחב בתחום הרלוונטי.

שירותי תרגום - אפיון צרכי הלקוח
שירותי תרגום- גיבוש תוכנית לניהול הפרויקט

תרגום לגרמנית בעל פה

שירותי התרגום בעל פה לשפה הגרמנית כוללים תרגום עוקב , תרגום סימולטני ותרגום בזום. ביכולתנו להתאים מתורגמנים מוכשרים, דוברי שפת אם ובעלי ניסיון עשיר לכל משימת תרגום בעל פה, בכל תחום, ובנוסף אנו מספקים ללקוחותינו גם את כל הציוד והתמיכה הטכנית הנדרשים לצורך התרגום. אנו עובדים באופן שוטף עם מערכות המשפט והאכיפה, מלווים משלחות עסקיות ודיפלומטיות, מתרגמים כנסים מקצועיים ועוד.

התחומים בהם אנו מספקים שירותי תרגום לגרמנית:


שירותי לוקליזציה בגרמנית

לאורך שנות פעילותנו פיתחנו יכולות מרשימות המאפשרות לנו להכתיר את תחום הלוקליזציה ותרגום התוכנות, אחד מתחומי התרגום המורכבים והמאתגרים ביותר, לתחום הדגל שלנו.

ביכולתנו לסייע לכל חברת טכנולוגיה והייטק המעוניינת להגיע לקהל יעד דובר גרמנית, לתרגם את האפליקציות ו/או התוכנות שפיתחה לשפה הגרמנית ולהתאים אותן לתרבות ולאורח החיים של מדינת היעד, אנו אחת החברות הבודדות בארץ שמסוגלות לבצע ולסיים כל תהליך לוקליזציה בהעברת מוצר מוגמר ללקוח, תוך מתן מענה כולל מקצה לקצה.

שירותי הלוקליזציה שלנו כוללים, בין היתר, תרגום אפליקציות ותוכנות לגרמנית, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום חומרים שיווקיים נלווים, תרגום לומדות ועוד.


תרגום פיננסי לגרמנית

מחלקת התרגום הפיננסי שלנו מספקת תרגומים מדויקים ואיכותיים העומדים בדרישות הרגולציה והפיננסים של כל מדינת יעד.

המתרגמים הפיננסיים שלנו הם דוברי שפת אם המגיעים מרקע פיננסי ומכירים את כל התקנים המקומיים והבינלאומיים על בוריים.

אנו מספקים שירותי תרגום פיננסי לגרמנית מכל שפה ולכל מטרה, לרבות תרגום מסמכי הנפקות, תרגום דוחות פיננסיים, תרגום הודעות לבורסה, תרגום בדיקות היתכנות, תרגום פוליסות ביטוח וכן הלאה.

בין לקוחותינו: משרדי ממשלה, המערכת המשפטית, חברות מסחריות מהארץ והעולם, גופים פיננסיים, גופים ציבוריים ועוד.


תרגום משפטי לגרמנית

מחלקת התרגום המשפטי שלנו כוללת מתרגמים ומתורגמנים בעלי ידע מקצועי עשיר בתחום המשפט.

ביכולתנו להקצות לכל משימת תרגום משפטי לגרמנית מתרגמים דוברי שפת אם החיים במדינת היעד, בקיאים בתחום המשפטי הנדרש ומעורים בדרישות החוק המקומיות, דבר המבטיח דיוק ונאמנות מלאה למקור, על כלל הפרשנויות המשפטיות שעשויות להשתמע מן התכנים המתורגמים.

אנו מספקים שירותי תרגום משפטי לגרמנית מכל שפה, הכוללים תרגום חוזים, תרגום מסמכים משפטיים, תרגום פסקי דין, תצהירים, פרוטוקולים של דיונים, תרגום מאמרים משפטיים, תרגום בעל פה לגרמנית בהליכים משפטיים וכן הלאה.

בין לקוחותינו: ארגונים וחברות, גופים ציבוריים, משרדי עורכי דין, משרדי ממשלה, מערכת האכיפה והמשפט ועוד.


תרגום רפואי לגרמנית

הדיוק והאיכות עליהם אנו מקפידים בכל עבודת תרגום, נדרשים במיוחד בתחום התרגום הרפואי.

באמצעות צוות המתרגמים הרפואיים שלנו, הכולל אנשי מקצוע מתחום הרפואה ומדעי החיים, ביכולתנו לספק תרגום רפואי לגרמנית מכל שפה, תוך נאמנות מוחלטת למקור ושימוש במונחים מקצועיים מדויקים, לצד שמירה על שפה ברורה ומובנת.

התרגומים הרפואיים שלנו עומדים בכל התקנים המקומיים והבינלאומיים, לרבות תקן GDPR לאבטחת מידע ושמירה על פרטיות ותקן 13485 לתרגום מסמכים קליניים ואחרים בתחום הרפואה.

שירותי התרגום הרפואי שלנו כוללים, בין היתר, תרגום מחקרים רפואיים לגרמנית, תרגום אקדמי, תרגום עלוני תרופות, תרגום תוכן רפואי שיווקי, תרגום שאלונים למטופלים וכן הלאה.

בין לקוחותינו: חברות ביו-טכנולוגיה, פרמצבטיקה ומכשור רפואי, משרדי בריאות ממשלתיים, מרכזים רפואיים, שירותים וטרינריים ועוד.


תרגום שיווקי לגרמנית

שירותי התרגום השיווקי שלנו מותאמים אישית לדרישות הלקוח ועונים על הצורך של תרגום קולח לגרמנית, המותאם למדינת היעד אך נאמן למקור בצורה מקסימלית, או תרגום יצירתי (transcreation) וחופשי יותר, המשתמש בתוכן המקורי כבסיס.

בין לקוחותינו: חברות מסחריות, תעשיית התיירות, גופי תקשורת מובילים מהארץ ומחו"ל, תעשיית הסטרימינג, הרשתות החברתיות, המגזר הציבורי ועוד.


תרגום טכני לגרמנית

מומחי התרגום הטכני שלנו הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון בתחומים טכניים מגוונים.

ביכולתנו להקצות לכל משימת תרגום טכני לגרמנית, מכל שפת מקור, את המתרגם המתאים ביותר, בעל הידע הטכני הדרוש, על מנת לספק ללקוחותינו תרגום מדויק, מקצועי, אחיד ונאמן למקור, תוך שמירה על שפה ברורה ומובנת המותאמת למשתמש הקצה.

שירותי התרגום הטכני שלנו כוללים תרגום מפרטים טכניים לגרמנית, תרגום קטלוגים, תרגום מדריכי משתמש, תרגום מסמכים לרישום פטנטים ועוד.

בין לקוחותינו: התעשייה הביטחונית, תעשיית הדפוס, ענף ההייטק, ענף הטלקום ועוד.


תרגום לגרמנית עבור תעשיית הרכב

אחת ההתמחויות הבולטות של מחלקת התרגום הטכני שלנו היא תרגום לגרמנית עבור תעשיית הרכב. שירותינו בתחום זה כוללים, בין היתר, תרגום ספרות רכב לגרמנית תרגום הנחיות למוסכים, תרגום מדריכים להפעלת מכשור כבד, תרגום חומרים שיווקיים ועוד. ביכולתנו לספק, בהתאם לדרישת הלקוח, גם שירותי עימוד והבאה לדפוס של החומרים המתורגמים.

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון עשיר

לאורך כמעט שלושה עשורים של פעילות פיתחנו תהליכי עבודה מדויקים, למדנו לאפיין את צרכי הלקוח, להיערך לכל תרחיש ולספק פעם אחר פעם את התוצרים האיכותיים ביותר. לצד הניסיון הרב שצברנו, בנינו לעצמנו מוניטין ואיתנות כלכלית המאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מענה מקצועי מלא וללוות אותם לטווח ארוך, לכל מטרה וצורך.

הון אנושי וכלים טכנולוגיים מתקדמים

לצד יותר מ-1,400 מתרגמים דוברי שפת אם הפרוסים בכל העולם ומאפשרים לנו לספק תרגומים איכותיים מכל שפה לכל שפה, כולל הצוות שלנו אנשי מקצוע מצוינים מתחום הכתיבה, העריכה, התוכנה, העיצוב הגרפי ועוד. כלי התרגום המתקדמים שלנו ומערכות הניהול המשוכללות בהן אנו משתמשים משלימים את המיומנויות המקצועיות של הצוותים והופכים את תהליכי העבודה שלנו למופת של איכות ויעילות.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות שהפכה לשם דבר

ביכולתנו לספק מענה לצרכים מגוונים, החל ממשימות תרגום נפוצות כמו תרגום מאנגלית לגרמנית או שירותי תרגום מעברית לגרמנית, ועד לתרגום שפות נדירות. בכל משימה שאנו מבצעים אנו שומרים על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר, בכל שלבי התהליך, ומבצעים מבדקי איכות ו-QA לאורך הדרך ובהתאם לדרישות הלקוח.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות מלאה לכל משימה ולאורך כל תהליך

בזכות המשאבים הרבים שעומדים לרשותנו, הן מבחינה אנושית והן מבחינה טכנולוגית וארגונית, ביכולתנו לטפל בכל משימה, מורכבת ככל שתהיה, בכל עת, כולל עבודות דחופות. אנו מתחייבים ל-On Time Delivery ושומרים על זמינות מלאה ללקוח גם לאורך כל שלבי התהליך.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

מענה כולל מקצה לקצה – One Stop Shop

המחלקות המקצועיות שלנו, המורכבות ממיטב המומחים, לצד שיתופי הפעולה המקצועיים שלנו עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם, מאפשרים לנו לספק מענה כולל לכל לקוח, בהתאמה אישית למידותיו. מול כל לקוח עובד מנהל פרויקט יחיד האחראי על תהליך העבודה מתחילתו ועד סופו, ומבטיח פתרון לכל צורך של הלקוח, החל מתמלול, תרגום או כתיבה ועד להפקת סרטונים, קריינות ואנימציה.

השפה הגרמנית היא השפה הרשמית של גרמניה, מדינה הנחשבת בשנים האחרונות לאחת מחמש הכלכלות החזקות ביותר והשפה הגרמנית היא השפה ראשית/ משנית במספר מדינות אירופאיות נוספות.

ברוב המדינות דוברות הגרמנית נהוגים שני ניבים של השפה – ניב עממי של השפה המדוברת וניב רשמי של השפה הכתובה, המשמש לכתיבת מסמכים, מאמרים, כתבות ומחקרים. גם מבחינה דקדוקית נחשבת השפה למורכבת במיוחד וכן לעשירה מאוד לעומת שפות אחרות, נושא אותו יש לקחת בחשבון במשימות התרגום השונות, בעיקר בפרויקטים של לוקליזציה ותרגום תוכנות.

לכל משימת תרגום לגרמנית אנו מקצים מתרגמים שחיים במדינת היעד ומכירים היטב את הניבים המדוברים והכתובים, את התרבות ואת אורח החיים המקומי. ביכולתנו לספק תרגום מקצועי לשפה הגרמנית בכל תחום ומכל שפת מקור, תוך בניית תהליך המותאם במדויק לצרכי הלקוח, למורכבות של השפה ולדגשים היחודיים הנגזרים ממנה.

מעוניינים בשירותי תרגום לגרמנית?

הלקוחות שלנו

אם גם אתם מעוניינים להתפתח אל מחוץ לגבולות השוק המקומי ולהגיע לקהל יעד של מיליוני אירופאים, נשמח לצרף אתכם אל מעגל לקוחותינו ולספק גם לכם שירותי תרגום לגרמנית ברמה הגבוהה ביותר, מכל שפה ולכל מטרה.

מאמרים בנושא תרגום לגרמנית

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום לגרמנית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם