מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום סימולטני

אנו מספקים שירותי תרגום סימולטני לוועידות וכנסים מקצועיים, ישיבות דירקטוריון, ביקורים של משלחות דיפלומטיות וראשי מדינות ועוד. בין לקוחותינו חברות וארגונים מהמובילים בארץ, תאגידים בינלאומיים ומשרדי ממשלה.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

נבחרת המתורגמנים המצוינת שלנו נבחרה והוכשרה בהתאם לדרישות הייחודיות שמצריך התרגום הסימולטני: חדות מחשבה, כושר מילולי יוצא דופן, היכרות מעמיקה עם נושאי התוכן המדוברים ויכולת לשקף במדויק את ההקשרים השונים של התכנים ואת כוונותיו השונות של הדובר. ביכולתנו לספק מתרגמים סימולטניים לכל צורך, בכל היקף ובכל עת, ברמת המיומנות והמקצועיות הגבוהה ביותר.

אנו מציעים:

 אנחנו נדאג למתורגמנים המוכשרים והמתאימים ביותר, נצמיד אליהם טכנאים מיומנים לצורך תפעול שוטף וטיפול מיידי בכל תקלה, ונספק את כל הציוד הדרוש, באיכות הגבוהה ביותר ובהתאם לדרישותיכם

התרגום הסימולטני נועד ללוות את הדובר מבלי להפריע לזרימה הטבעית שלו, להאט את קצב הדיבור שלו או לקטוע את שטף דבריו. המתורגמנים שלנו מיומנים ומנוסים בעיבוד ותרגום מהירים של הנאמר תוך זיהוי המשמעויות הגלויות והנסתרות של הדובר, ההתייחסויות התרבותיות שלו וסגנון הדיבור שלו, והעברתם לקהל באופן מיידי, החלטי ומעל לכל – נאמן ומדויק.

הניסיון העשיר שצברנו ויכולותינו המוכחות ממצבים אותנו כחברה המובילה את תחום התרגום, פתרונות השפה והתוכן בישראל כבר קרוב לשלושה עשורים.

מעוניינים בשירותי תרגום סימולטני?

למה אנחנו?

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

הלקוחות שלנו

נשמח לצרף גם אתכם למשפחה ענפה של לקוחות מרוצים, ולספק לכם את שירותי התרגום הסימולטני המקצועיים והאיכותיים ביותר.

מאמרים בנושא מתורגמנות

הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
מהי לוקליזציה, ומה ההבדל בינה לבין תרגום?
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום סימולטני

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום סימולטני

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף