מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

כתיבה טכנית

אנו מציעים ללקוחותינו תמהיל מנצח של כותבים טכניים איכותיים, תהליכי עבודה משוכללים ומותאמים אישית ומערכי בקרת איכות קפדניים באמצעותם שירתנו עד כה אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, וביססנו את מעמדנו כספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל מזה קרוב ל-30 שנה.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

כתיבה טכנית מצריכה מיומנות מיוחדת. על הכותב להבין לעומק את התחום, את המוצר, את התהליך או את השירות עליו הוא כותב על מנת להעביר אותו בצורה ברורה, קריאה ופרקטית, תוך הקפדה על דיוק בכל העובדות, הנתונים והמונחים המקצועיים. אנו מציעים ללקוחותינו תמהיל מנצח של כותבים טכניים איכותיים, תהליכי עבודה משוכללים ומותאמים אישית ומערכי בקרת איכות קפדניים באמצעותם שירתנו עד כה אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם, וביססנו את מעמדנו כספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל מזה קרוב ל-30 שנה.

ביכולתנו לספק ללקוחותינו מענה מקצה לקצה במתכונת One Stop Shop, הכולל הן את מחלקת הכתיבה הטכנית שלנו, האחראית על הכתיבה עצמה; הן את מחלקת הגרפיקה, האחראית על שילוב שרטוטים, אילוסטרציות ותמונות להמחשה; והן את מחלקת התרגום הטכני, המאפשרת לנו לספק תרגום מדויק ואיכותי לכל שפה בעולם. בזכות יכולות אלו, המאפשרות לנו ללוות את לקוחותינו לאורך תהליכים ארוכי טווח של צמיחה והתרחבות עסקית, אנו זוכים שוב ושוב באמונן של חברות בינלאומיות מובילות מתחומי התעשייה הצבאית, ההייטק, הרכב, הביומד והמכשור רפואי ועוד.

שירותי הכתיבה הטכנית שלנו כוללים:

כיצד מתבצע תהליך הכתיבה שלנו?

כל תהליך כתיבה טכנית מתחיל באפיון מעמיק של צרכי הלקוח המדויקים: סוגי הטקסטים הדרושים, קהל היעד, רמת הידע הטכני שלו ובהתאם לכך – רמת הפירוט וההעמקה הנדרשת בכתיבה. לאחר הבנת הצרכים וגיבוש הפתרון הנדרש על מנת לענות עליהם במלואם, אנו בונים תכנית עבודה המנוהלת על ידי מנהל פרויקט יחיד שנמצא בקשר שוטף עם הלקוח. ביכולתנו לספק לכל פרויקט את הכתבים הטכניים המנוסים והמתאימים ביותר, בהתאם למשימות המשתנות, כולל כמות גדולה של כתבים בעת ובעונה אחת.

כל כתב טכני שנבחר לתהליך הוא בעל רקע טכני/ הנדסי רלוונטי, בקיאות בתחום והיכרות עם התקנים המקצועיים הנדרשים בו. בנוסף לכך, עובר כל כתב הדרכה מקצועית מתאימה, לומד לעומק כל מוצר/ שירות עליו הוא כותב ומקבל ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הכתיבה. כאשר התכנים הטכניים מיועדים לצרכים שיווקיים, ייבחרו לתהליך כתבים טכניים בעלי אוריינטציה שיווקית.

תהליך הכתיבה מתנהל בשיתוף פעולה עם המחלקה הגרפית לצורך הוספת איורים, שרטוטים והדמיות בהתאם לדרישת הלקוח, ותוך עמידה בלוחות זמנים ובתפוקות שהוגדרו והוקצו מראש. בנוסף, בכל שלב מוגדרות אבני דרך לבקרת איכות פנימית ובשיתוף הלקוח.

רבות מהחברות הפונות לשווקים בינלאומיים זקוקות, בשלב ראשון, לשירותי כתיבה טכנית באנגלית, ובהמשך הדרך לתרגום של החומרים לשפות אחרות. מחלקת התרגום והלוקליזציה שלנו, הפועלת במעל 160 שפות שונות, מאפשרת לנו להמשיך לשרת את לקוחותינו ביעילות עם כל התרחבות עסקית ולספק תרגום טכני איכותי, מדויק ונאמן למקור בכל השפות, תוך התאמה לתרבות ולדרישות הרגולציה של כל מדינת יעד.

מעוניינים בשירותי כתיבה טכנית?

למה אנחנו?

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

One Stop Shop

ביכולתנו לענות על כל צורך בתחומי השפה והתוכן, ולספק ללקוחותינו מענה כולל, מקצה לקצה, המותאם אישית למידותיהם. אנו פועלים הן באמצעות מגוון מחלקות מקצועיות In House והן בעזרת שיתופי פעולה עם מומחים מקצועיים מרחבי העולם, כאשר על כל התהליך חולש מנהל פרויקט המהווה איש קשר יחיד מול הלקוח.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

אלפי לקוחות מרוצים יכולים להעיד על תהליכי העבודה היעילים שלנו ועל התוצרים האיכותיים המופקים באמצעותם. כל שלב בתהליך העבודה שלנו וכל בחירה שאנו עושים במהלכו נועדו להבטיח את סטנדרט האיכות הגבוה שלנו, שבזכותו הפכנו למובילי הענף. אנו פועלים בהתאם לתקני איכות בינלאומיים ומפעילים באופן שוטף מערכי בקרת איכות קפדניים, על מנת לשמר את הרף הגבוה שהצבנו לעצמנו ולא להפסיק להשתפר.

משאבים

הידע והניסיון שצברנו מאפשרים לנו להכתיב את הדרך, והמשאבים הרבים שעומדים לרשותנו מסייעים לנו לצעוד בה בהצלחה. בראש ובראשונה, המשאב היקר ביותר שלנו – ההון האנושי, המורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום השפה והתוכן, הגרפיקה, התוכנה, הניהול וההנדסה, וכולל מאגר מרשים ואיכותי של מעל 1,400 מתרגמים ב-160 שפות שונות. את מלאכתם משלימים משאבים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים לנו להבטיח יעילות ודיוק מקסימליים לאורך כל הדרך.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

ביכולתנו לבצע משימות כתיבה, תרגום ותוכן מכל סוג, בכל שפה, סדר גודל או רמת מורכבות, ואנו זמינים לכל דרישה או צורך של לקוחותינו, בכל עת. אנו מתחייבים לעמידה בלוחות הזמנים המוגדרים מול הלקוח בתחילת התהליך, ורואים זאת כחלק בלתי נפרד מהשירות האיכותי שאנו מספקים.

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון

כחברה המובילה בארץ בתחום השפה והתוכן, עם ניסיון של קרוב ל-30 שנה, התמודדנו עם אתגרים מכל הסוגים, למדנו לזהות מורכבויות מראש ולהיערך אליהן בהתאם ושכללנו את יכולת התגובה המיידית שלנו לבעיות שעולות בדרך. ביכולתנו לספק פתרון לכל צורך בתחום השפה והתוכן, ולסיים כל משימה במוצר מוגמר איכותי ומוצלח.

תרגום רפואי- בגלל יכולות הגיוס וההעסקה

העסקה והשמה

את מגוון השירותים שלנו בתחום השפה והתוכן משלימים פתרונות ההעסקה, ההשמה, הגיוס והאאוטסורסינג שאנו מספקים ללקוחותינו. ביכולתנו לאתר ולגייס את המועמדים המדויקים לביצוע כל משימת תרגום, כתיבה או תוכן, בכל מקום בעולם, ובכל צורת העסקה.

הלקוחות שלנו

נשמח לצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו ולספק לכם את שירותי הכתיבה הטכנית האיכותיים, המקצועיים והיעילים ביותר.

מאמרים בנושא תוכן

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
eLearning – למידה משתלמת
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS
למה לוקליזציה משתלמת לעסק שלך?

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי כתיבה טכנית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי כתיבה טכנית

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף