מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

שירותי תוכן

תהליכי התמקצעות והתרחבות עסקית, להם שואפים כל חברה או ארגון, מצריכים שימוש בשירותי תוכן שונים – כתיבת תכנים שיווקיים כחלק ממאמצי השיווק, תיוג טקסטים/תמונות לטובת ניתוח ושיפור של תהליך השירות ועוד.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

במחלקת שירותי התוכן שלנו תקבלו מענה מלא לכלל צרכי התוכן שלכם, החל משירותי תמלול וכלה בהפקת סרטוני וידאו ברמה הגבוהה ביותר. ברשותנו מאגר רחב ומגוון של מומחים בתחום השפה והתוכן – כתבים, עורכים, מתרגמים, מתמללים, צוותים טכניים וגרפיים ועוד, המאפשרים לנו להתאים ללקוחותינו את פתרונות השפה והתוכן המדויקים ביותר עבורם בכל עת, בכל היקף או רמת מורכבות ובכל שפה.

שירותי התוכן שלנו כוללים:


הפקת סרטוני וידאו

אנו מפיקים עבור לקוחותינו סרטוני וידאו בכל השפות ומכל הסוגים. בין היתר, אנו מתמחים ביצירת video documentations – סרטוני הדרכה או הסבר הכוללים ויזואליזציה של מידע טכנולוגי או שיווקי, וכן בהפקת סרטוני infographics, הכוללים פירוק של שרטוטים גרפיים מורכבים בשילוב טקסט למטרות טכניות כגון הטמעה, התקנה, הרכבה ושימוש, troubleshooting ועוד. ביכולתנו להתאים פתרונות לכל דרישה או צורך של הלקוח, לרבות כתיבת תסריט, הפקה, ליהוק שחקנים, צילום ועריכה, הוספת גרפיקה או שילוב אנימציה, הטמעת כתוביות ועוד. התהליך מתבצע במתכונתOne Stop Shop ומסתיים בהעברת מוצר מוגמר ללקוח.

קראו עוד

מזה קרוב לשלושה עשורים אנו נחשבים לספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל ומלווים אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומהעולם בדרכם המקצועית. שירותי התוכן שלנו הם חלק בלתי נפרד מתהליכי האופטימיזציה, השיווק, השירות והצמיחה של לקוחותינו, ואנו גאים לקחת חלק בהצלחתם של גופים, ארגונים וחברות מהמגזר הציבורי, המסחרי והעסקי. בין לקוחותינו: משרדי ממשלה ורשויות ציבוריות, מערכת המשפט והאכיפה, מערכת הרפואה הציבורית והפרטית, חברות הייטק ותעשייה, גופי תקשורת ומדיה, חברות סטרימינג בינלאומיות ועוד.

מעוניינים בשירותי תוכן?

למה אנחנו?

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות

תהליכי העבודה שלנו הפכו לשם דבר בענף, וכך גם התוצרים האיכותיים המתקבלים בסיומם. אנו מנהלים כל שלב בתהליך העבודה שלנו תוך חתירה לאיכות בלתי מתפשרת ושמירה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, המשתקפות בשביעות רצונם של אלפי לקוחות מכל רחבי העולם. אנו מוסמכים לתקני האיכות הבינלאומיים המחמירים ביותר, ומבצעים תהליכי QA ובקרת איכות בכל משימה, בהתאם לצרכי הלקוח.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

משאבים

ההון האנושי שלנו, המהווה את מקור הצלחתנו, מורכב ממאגר מתרגמים רחב הכולל למעלה מ-1,400 מומחי שפה, דוברי שפת אם ב-160 שפות שונות הפרוסים ברחבי העולם ובאים מרקע מקצועי מגוון, וממאות עורכים, כותבים, מתורגמנים, מתמללים, צוותים טכניים וגרפיים ומנהלי פרויקטים – כולם אנשי מקצוע מהטובים בתחומם. בנוסף, עומדים לשירותינו משאבים טכנולוגיים מהשורה הראשונה, בהם כלי תרגום מתקדמים ומערכות ניהול המאפשרים לנו לשכלל, לייעל ולדייק כל תהליך עבודה.

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

ניסיון

אנו ידועים כחברה המובילה בארץ בתחום השפה והתוכן מזה קרוב לשלושה עשורים. הידע, הניסיון, המוניטין והאיתנות הכלכלית שצברנו במהלך שנות פעילותנו מאפשרים לנו לספק פתרון לכל דרישה וצורך של לקוחותינו, להיערך מראש לכל אתגר ולהשלים כל משימה בהצלחה.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות

היכולות שפיתחנו והמשאבים העומדים לרשותנו מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו זמינות מלאה לביצוע כל משימה, בכל שפה, היקף ורמת מורכבות, בכל תחום ולכל מטרה, לרבות משימות דחופות, תוך שאנו מתחייבים ל- On Time Delivery.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

פתרון One Stop Shop

אנו מספקים ללקוחותינו מענה כולל לכל צרכי התוכן והשפה, החל ממשימות תיוג טקסטים ותמלול ועד להפקת סרטוני וידאו מושקעים. כל משימה, מורכבת ככל שתהיה, מנוהלת על ידי מנהל פרויקט יחיד המנצח על עבודתן של המחלקות המקצועיות השונות שלנו, מנהל את שיתופי הפעולה שלנו עם מומחים מקצועיים נוספים מהארץ ומהעולם, ונמצא בקשר שוטף עם הלקוח.

תרגום לומדות- התאמה מלאה של הלומדה למדינת היעד

העסקה והשמה

הניסיון והמיומנות שלנו, יחד עם הנוכחות הגלובלית שפיתחנו והמומחיות שצברנו בתחום הגיוס, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו פתרונות גיוס, אאוטסורסינג, העסקה והשמה בכל תחומי התוכן והשפה, בכל מודל העסקה ובכל מקום בעולם.

הלקוחות שלנו

שאלות ותשובות

אנו פועלים כבר קרוב לשלושה עשורים, במהלכם ביססנו את מעמדנו כספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל. הדבר מקנה לנו ניסיון עשיר, הבנה מעמיקה של התחום, יכולת להתאים פתרון לכל צורך של הלקוח, ולהתמודד בהצלחה עם כל אתגר. בנוסף להיכרותנו המקיפה והיסודית עם התחום, ביכולתנו לעבוד מול כל לקוח בכל מודל העסקה, לרבות השאלת מומחים על צורותיה השונות, בכל רחבי העולם, ואנו בקיאים ומיומנים בכל ההיבטים הקשורים לעבודה במודלים אלו.

בוודאי. אנו עומדים בכל התקנים הבינלאומיים והמקומיים המחמירים ביותר, לרבות תקן GDPR לשמירה על פרטיות ואבטחת המידע. כל העובדים שעוברים את תהליך הקליטה שלנו חתומים על טפסי סודיות ואבטחת מידע ואנו מתחייבים לשמירה על דיסקרטיות מלאה.

תמלול מסורתי של ישיבה, דיון או ראיון כולל רישום מדויק של כל מילה שנאמרת, בדיוק כפי שנאמרה, כולל בלבולים, טעויות לשוניות, גמגומים וכדומה. עבור לקוחות המעוניינים בכך, אנו מציעים שירותי עריכת תמלול, אותם אנו מבצעים בהתאם לדרישת הלקוח, החל מ"ניקוי" הטקסט מבלבולים, טעויות וגמגומים ועד לעריכה מקיפה יותר הכוללת תקצור של הטקסט לעניינים עיקריים, החלטות שמתקבלות או נושאים רלוונטיים עבור הלקוח.

למעשה, מדובר בשני סוגים של סרטוני וידאו למטרות מקצועיות. video documentation יכול להיות סרטון אנימציה או סרטון בו משתמשים שחקנים, הוא בדרך כלל מיועד למטרות הדרכה או הסבר לקהל יעד של משתמשי קצה או מומחים טכניים, ומעביר מידע שיווקי או טכנולוגי בצורה ויזואלית. המידע יכול להיות מועבר באמצעות גרפיקה או אנימציה, טקסט אותו אומרים השחקנים המשתתפים בסרטון או כתוביות מסוגים שונים על גבי הסרטון.

Infographics, לעומת זאת, הוא סוג נישתי יותר של סרטוני וידאו, הכולל פירוק של שרטוטים גרפיים לגורמים, בשילוב טקסט. לרוב הוא מיועד לצרכים טכניים יותר, כגון פירוק ויזואלי של מדריכי משתמש, פירוט תהליכי התקנה, הטמעה, הרכבה או שימוש, ביצוע תהליכי troubleshooting ועוד.

מאמרים בנושא תוכן

הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית
eLearning – למידה משתלמת
אסטרטגיית התוכן שהופכת מילים לצמיחה עסקית
מתגברים על אתגרי הגיוס בענף מומחי תוכן ושפה עם MLS
למה לוקליזציה משתלמת לעסק שלך?

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תוכן

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תוכן

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף