מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום עוקב

אנו מציעים ללקוחותינו שירותי תרגום עוקב (קונסקוטיבי) באמצעות מיטב המתורגמנים, דוברי שפת אם מהארץ ומהעולם. באמצעות נבחרת המתורגמנים הרחבה והמגוונת שלנו אנו יכולים לספק תרגום עוקב מכל שפה לכל שפה בזמינות מלאה ובהתאם לצרכי הלקוח.

תרגום עוקב

אנו מציעים ללקוחותינו שירותי תרגום עוקב (קונסקוטיבי) באמצעות מיטב המתורגמנים, דוברי שפת אם מהארץ ומהעולם. באמצעות נבחרת המתורגמנים הרחבה והמגוונת שלנו אנו יכולים לספק תרגום עוקב מכל שפה לכל שפה בזמינות מלאה ובהתאם לצרכי הלקוח.

מקצוענות היא השפה שלנו ואנו דוברים אותה ב-160 שפות שונות

ביכולתנו להקצות לכל משימה את המתורגמן המתאים ביותר, הן בשפות הנפוצות ביותר והן בשפות נדירות. מאגר המתורגמנים שלנו כולל אנשי מקצוע המתמחים במגוון תחומים שונים, כך שבכל תחום ממנו מגיע הדובר נוכל לספק תרגום מקצועי, איכותי ומדויק העושה שימוש במונחים ובהקשרים המקצועיים המותאמים לקהל היעד.

התרגום העוקב מצריך מהדובר לעצור מפעם לפעם את דבריו על מנת לאפשר למתורגמן להעבירם בשפת היעד הנדרשת. המתורגמנים שלנו מתמחים ומיומנים בשמירה על שטף הדברים ועל אווירת שיחה טבעית ככל האפשר ומקפידים על העברת תרגום נאמן למקור החל מרמת התוכן ועד לזיקוק מדויק של כל ניואנס בטון, בכוונה וברגש של הדובר.

כחברה המובילה בישראל בתחום פתרונות השפה, התרגום והתוכן כבר קרוב לשלושים שנה, אנו מספקים שירותים שוטפים למגזר הציבורי ומשמשים כספק הבלעדי של שירותי המתורגמנות לרשויות האכיפה, הממשל, המשפט וההגירה בישראל. אנו גאים לאפשר למדינת ישראל להעניק לכל אדם הנמצא בהליך משפטי את היכולת לתקשר בשפת האם שלו, זכות המגיעה לו על פי חוק.

במגזר הפרטי אנו מספקים שירותי תרגום עוקב לחברות ולארגונים המובילים בארץ ובעולם, לצרכי תרגום פגישות, ראיונות, קורסים, הדרכות, ניהול משא ומתן, ועידות ועוד.

מעוניינים בשירותי תרגום עוקב?

אנו מציעים:

למה אנחנו?

תרגום לאנגלית- ניסיון של כמעט שלושה עשורים

בגלל הניסיון

שנות הניסיון הרבות שלנו אפשרו לנו לשכלל את תהליכי העבודה שלנו ולנצל את מגוון המשאבים העומדים לרשותנו בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר. ביכולתנו לענות על כל צרכי הלקוח ולהיערך לכל דרישה שלו.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

בגלל ההון האנושי

צוות המתרגמים שלנו כולל מעל 1,400 דוברי שפת אם ביותר מ-160 שפות, אשר חיים בכל רחבי העולם. לכל משימת תרגום אתרים אנו מקצים מתרגמים החיים במדינת היעד ומגיעים מהתחום המקצועי הרלוונטי, על מנת להבטיח תרגום מדויק ומהימן מבחינה מקצועית, וכן התאמה ורגישות מלאה לתרבות ולחיים המקומיים. באמצעותם, ביכולתנו לספק ללקוחותינו כניסה מוצלחת לכל שוק זר באמצעות התאמה ספציפית ומדויקת של האתר מכל מדינת מקור לכל מדינת יעד.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

בגלל הזמינות

מאגר המתרגמים הרחב שלנו מאפשר לנו להיות זמינים לכל משימה, בכל היקף ובכל זמן. אנו מובילים פרויקטים קטנים כגדולים וביכולתנו לנהל אופרציות מורכבות של תרגום אתרים לעשרות שפות במקביל, תוך התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

בגלל הטכנולוגיה

אנו נעזרים בכלי תרגום משוכללים, במערכות ניהול מתקדמות ובאמצעי בקרה אוטומטיים המאפשרים לנו לנהל תהליכים יעילים ומדויקים ולספק ללקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

בגלל השירות

לכל לקוח מוקצה מנהל פרויקט המסור לו לחלוטין ושומר עמו על קשר שוטף לכל אורך התהליך. אנו מנצלים את ההיכרות המעמיקה של מנהל הפרויקט עם העדפות הלקוח גם בפרויקטים עתידיים, דבר שמייעל את התהליך עבור כל הצדדים וגורם ללקוחותינו לשים בנו את מבטחם שוב ושוב.

הלקוחות שלנו

נשמח להעניק גם לכם את שירותי התרגום העוקב שלנו ולהעמיד לרשותכם בכל עת את המתורגמנים הטובים והמקצועיים ביותר.

מאמרים בנושא תרגום ומתורגמנות

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
האנשים שמאחורי הפתרונות: הכירו את הצוות של Manpower Language Solutions
גיוס מתייגי תוכן ל-LLM‏ (מודל שפה גדול)
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום עוקב

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

מעוניינים בפרטים אודות שירותי תרגום עוקב

מלאו את הפרטים ונחזור עם מידע נוסף