מנפאואר פתרונות שפה היא כעת חלק מ-BLEND

תרגום לסינית

אנו מספקים שירותי תרגום לסינית בשני מישורים:

תרגום לסינית בכתב

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום בכתב הכוללים תרגום חוזים, מסמכים, מאמרים, מדריכים, פרוטוקולי דיונים, תוכנות ואפליקציות ועוד. מערך המתרגמים שלנו מורכב מלמעלה מ-1,400 דוברי שפת אם ב-160 שפות, החיים בכל רחבי העולם ומגיעים ממגוון תחומים מקצועיים. המתרגמים המיומנים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות שוטפות לשכלול תהליכי העבודה והיכולות המקצועיות. אנו מקפידים להקצות לכל משימת תרגום מתרגמים בעלי רקע והכשרה רלוונטיים לתחום המקצועי בו עוסק תוכן המסמך, על מנת להבטיח דיוק ונאמנות מקסימלית לכוונת הכותב.

תרגום לסינית
תרגום בעל פה לסינית

תרגום לסינית בעל פה

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום בעל פה הכוללים תרגום עוקב, תרגום סימולטני ותרגום בזום. ביכולתנו לספק לכל משימת תרגום בעל פה את המתורגמנים המוכשרים והמנוסים ביותר, דוברי שפת אם  ובעלי רקע מקצועי מתאים, המיומנים בתרגום מהיר, שוטף, טבעי וקולח ומעל לכל – נאמן למקור. בנוסף, ביכולתנו לספק ללקוחותינו את כל צרכי ההפקה, ההקמה, הציוד והתמיכה הטכנית הנדרשים.

התחומים בהם אנחנו מספקים שירותי תרגום לסינית:


שירותי לוקליזציה בסינית

תחום הלוקליזציה ותרגום התוכנות נחשב לאחד מתחומי הדגל שלנו. כל חברה המעוניינת להתאים מוצרי תוכנה, אפליקציות או גיימינג לציבור עצום של משתמשים דוברי השפה הסינית, תקבל אצלנו פתרון מקיף וכולל, מותאם אישית לכל צרכיה.

אנו אחת החברות הבודדות בארץ שמבצעות ומסיימות כל תהליך לוקליזציה, מכל שפה לכל שפה, בהעברת מוצר מוגמר ללקוח.

בין היתר, כוללים שירותי הלוקליזציה שלנו תרגום תוכנות ואפליקציות לסינית, תרגום אתרי אינטרנט לסינית, תרגום וידאו, תרגום חומרי מכשור רפואי, תרגום לומדות ומדריכי משתמש לסינית, תרגום חומרים שיווקיים וכיו"ב.


תרגום פיננסי לסינית

המחלקה כוללת מומחי שפה דוברי שפת אם בעלי הכשרה מקצועית בתחום הפיננסי ובקיאות בתקנים הפיננסיים המקומיים והבינלאומיים. אנו מקפידים על קריטריונים מחמירים של איכות ודיוק, תוך עמידה בדרישות החשבונאיות והרגולטוריות של כל מדינת יעד.

ביכולתנו לספק שירותי תרגום פיננסי לסינית מכל שפה ולכל מטרה, לרבות תרגום דוחות פיננסיים לסינית, תרגום בדיקות היתכנות לסינית, תרגום פוליסות ביטוח לסינית, תרגום הנפקות לסינית, תרגום הודעות לבורסה לסינית וכיו"ב.

בין לקוחותינו: גופים, חברות וארגונים מהמגזר הפיננסי, העסקי, המסחרי והציבורי בארץ ובעולם, משרדי ממשלה, ערכאות משפטיות ועוד.


תרגום משפטי לסינית

המחלקה כוללת מתרגמים ומתורגמנים בעלי רקע והכשרה מעמיקים במגוון תחומי המשפט. לכל משימת תרגום משפטי לסינית מוקצה מתרגם דובר שפת אם המעורה בתחום המשפטי הרלוונטי ובמערכת החוק והמשפט של מדינת היעד, על מנת להבטיח דיוק בכל המשמעויות המשפטיות הישירות והעקיפות של מסמך המקור.

ביכולתנו לספק תרגום משפטי לסינית מכל שפה, ובכל תחום משפטי, לרבות תרגום מאמרים/מסמכים משפטיים לסינית, תרגום חוזים לסינית, תרגום פסקי דין, דיונים משפטיים או תצהירים לסינית, שירותי תמלול בסינית עבור הקלטות לבתי המשפט, תרגום בעל פה לסינית עבור ערכאות משפטיות, תרגום מיידי בהליכים משפטיים דחופים וכיו"ב.

בין לקוחותינו: משרדים ממשלתיים, מערכת המשפט והאכיפה, משרדי עורכי דין, חברות וארגונים ועוד.


תרגום רפואי לסינית

ההקפדה שלנו על תרגום איכותי ומהימן, המעביר במדויק את התוכן המקורי ואת המונחים המקצועיים תוך שמירה על בהירות למשתמש, היא נכס משמעותי במיוחד כאשר התכנים שייכים לתחום הרפואי.

ביכולתנו לספק שירותי תרגום רפואי לסינית מכל שפה ואנו עומדים בתקנים המקומיים והבינלאומיים המחמירים ביותר, לרבות תקן GDPR לשמירה על פרטיות ואבטחת מידע. המתרגמים והמתורגמנים הרפואיים שלנו מגיעים מכל תחומי הרפואה ומדעי החיים, ואנו מקפידים לפתח את מיומנויות התרגום שלהם באמצעות הכשרות מקצועיות שוטפות. בין שירותינו בתחום: תרגום עלוני תרופות לסינית, תרגום מחקרים רפואיים לסינית, תרגום תוכן רפואי שיווקי ופרוטוקולים קליניים לסינית, תרגום שאלונים למטופלים לסינית, תרגום טפסי הסכמה מדעת לסינית (ICF) וכיו"ב.

עם לקוחותינו נמנים משרדי וגופי בריאות ציבוריים וממשלתיים, מרכזים רפואיים פרטיים, חברות פרמצבטיות, חברות לייצור מכשור רפואי, תעשיית הביו-טכנולוגיה, שירותים וטרינריים ועוד.


תרגום שיווקי לסינית

ביכולתנו לספק שירותי תרגום שיווקי לסינית מכל שפה, תוך בניית פתרון מותאם אישית ללקוח.

בכל משימת תרגום שיווקי, עבור כל דיאלקט של השפה הסינית ועבור כל מדינת יעד, אנו מספקים תרגום קולח וסוחף תוך שמירה על נאמנות מקסימלית למקור.

בנוסף, ביכולתנו לספק ללקוחותינו transcreation – תרגום שיווקי יצירתי המתבסס על התוכן המקורי.

בין לקוחותינו: גופים, חברות וארגונים מהסקטור העסקי והציבורי, לרבות ענף המסחר, התקשורת, התיירות, תעשיית הסטרימינג, הרשתות החברתיות ועוד.


תרגום טכני לסינית

המחלקה מורכבת ממתרגמים בעלי השכלה טכנית וניסיון מעשי בתחומם, וביכולתנו להתאים לכל משימת תרגום טכני את המתרגמים הרלוונטיים לתחום בו עוסקת המשימה.

אנו מקפידים לספק תרגום איכותי ואחיד השומר על דיוק מבחינת התוכן והמונחים המקצועיים מחד, ועל בהירות ונוחות קריאה מאידך.

ביכולתנו לספק שירותי תרגום טכני לסינית מכל שפה ולכל מטרה, לרבות תרגום מפרטים טכניים או קטלוגים לסינית, תרגום מדריכי משתמש לסינית, תרגום מסמכים לרישום פטנטים לסינית, וכיו"ב.

לקוחותינו מגיעים ממגוון רחב של תעשיות, בהן תעשיית ההייטק, התעשיות הביטחוניות, עולם הטלקום, ענף הדפוס ועוד.

סינית – שפה שהיא עולם ומלואו

השפה הסינית, שפתה של המדינה המתחרה עם ארה"ב על תואר הכלכלה החזקה בעולם, הפכה בשנים האחרונות לאחת השפות המשמעותיות בעולם העסקים הגלובלי. שירותי התרגום שלנו כוללים, בין 160 שפות שונות, גם שירותי תרגום לסינית, המאפשרים לחברות, ארגונים וגופים מכל מקום בעולם לנצל הזדמנויות עסקיות חשובות מול המעצמה הסינית ולהיחשף לכוח הקנייה האדיר של דוברי השפה. מערך המתרגמים שלנו לשפה הסינית מורכב מדוברי סינית כשפת אם אשר חיים במדינות היעד דוברות השפה הסינית, ובקיאים הן בדיאלקטים השונים של השפה והן בקודים התרבותיים והעסקיים, בגינונים ובמחוות המקובלים בה. את הסטנדרט המקצועי עליו אנו מקפידים בבחירת המתרגמים שלנו, אנו מנהיגים בכל אספקט של העשייה שלנו, החל מתהליכי העבודה המשוכללים שלנו וכלה בשירות המסור שאנו מספקים ללקוחותינו.

בזכות כל אלו, הפכנו לשם דבר בענף התרגום, ומזה קרוב ל-30 שנים של פעילות אנו שומרים על מעמדנו כספק פתרונות השפה והתוכן המוביל בישראל. יכולותינו הגבוהות והמשאבים הרבים העומדים לרשותנו מאפשרים לנו לספק שירותי תרגום לסינית עבור מבחר תעשיות, גופי תקשורת בינלאומיים, משרדי ממשלה, מערכת המשפט ועוד, ואנו שמחים להעניק תרגומים איכותיים מכל שפה לכל שפה, לאלפי לקוחות מרוצים בכל העולם.

למה אנחנו?

תרגום דוחות כספיים- בגלל הניסיון

ניסיון של קרוב לשלושה עשורים

מזה קרוב לשלושה עשורים של פעילות, ביססנו את מעמדנו כספק המוביל בארץ בתחומנו וצברנו מוניטין, ניסיון עשיר ואיתנות כלכלית המאפשרים לנו לספק מענה לכל דרישות הלקוח. באפשרותנו לזהות אתגרים אפשריים מראש, להיערך בהתאם ולספק מענה מקצועי לכל דרישה וצורך.

תרגום פיננסי-בגלל ההון האנושי

הון אנושי איכותי ויכולות טכנולוגיות

הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי המקצוע הטובים בתחומם וכולל מעל 1,400 מתרגמים ומתורגמנים, דוברי שפת אם ב-160 שפות, מכל רחבי העולם, וכן כותבים, עורכים, צוות טכני, מעצבים גרפיים ועוד. על מנת לייעל את עבודתם ולספק ללקוחותינו תוצרים בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר, הצוותים שלנו נעזרים במערכות הניהול ובכלי התרגום החדשניים והמתקדמים ביותר שישנם.

תרגום שיווקי - בגלל איכות התוצרים

איכות שהפכה לשם דבר

אנו מקפידים על איכות ברמה הגבוהה ביותר, בכל היבט של עבודתנו. תהליכי העבודה שלנו מתייעלים ללא הרף, הכלים הטכנולוגיים שלנו משתכללים תמידית לסטנדרט המוביל בשוק ואנשי הצוות שלנו נבחרים בקפידה ומפתחים את מיומנויותיהם המקצועיות באופן שוטף. כל משימה שאנו מבצעים עוברת תהליכי בקרת איכות מחמירים בהתאם לדרישות הלקוח, ולאורך כל שלבי התהליך.

תרגום אתרים- בגלל הזמינות

זמינות לכל משימה, מכל שפה לכל שפה, בכל היקף ורמת מורכבות

המשאבים האדירים שלנו והיכולות הגבוהות שפיתחנו מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו זמינות בכל עת, לכל פרויקט, בכל היקף ורמת מורכבות, מכל שפה לכל שפה. אנו מתחייבים ל-On Time Delivery בכל משימה, כולל משימות תרגום דחופות.

תרגום לרוסית -פתרון One Stop Shop

מענה כולל המבוסס
על פתרון One Stop Shop

אנו מספקים ללקוחותינו מענה מקצה לקצה, המותאם אישית לכל לקוח וכולל את כל צרכי התוכן הנדרשים לו, החל מתמלול, תרגום או כתיבה של תכנים ועד להפקת סרטונים, אנימציה וקריינות. הפרויקט מתבצע על ידי מחלקות מקצועיות
In House ושיתופי פעולה מקצועיים עם מיטב המומחים, כאשר על התהליך כולו ממונה מנהל פרויקט יחיד השומר על קשר שוטף עם הלקוח.

סינית היא השפה הרשמית של סין, טאיוואן, סינגפור ומקאו והיא שפה נפוצה גם בארה"ב ובהוואי. בסך הכל, כמיליארד ורבע בני אדם בעולם דוברים סינית כשפת אם, כאשר הניב השולט הוא המנדרינית ובדרום סין בעיקר נפוץ גם הניב הקנטונזי.

בסך הכל, כוללת השפה הסינית עשרות דיאלקטים שונים, אותם דוברות עשרות קבוצות אתניות שונות, אשר לכל אחת מהן ניואנסים לשוניים ותרבותיים משלה. יש להבחין בין הסינית המדוברת לבין הסינית הכתובה, הכוללת כתב מסורתי מול כתב מקוצר, ולכך להוסיף את מגוון הקודים ההתנהגותיים, התרבותיים והמקצועיים הנהוגים בתרבות הסינית, ואת הרגישויות הנלוות להם. 

לכל משימת תרגום לסינית אנו מקצים מתורגמן שחי במדינת היעד המבוקשת, דובר את הדיאלקט הדרוש כשפת אם, בקי בתרבות המקומית ובתחום המקצועי אליו בו נדרש התרגום. לקוחותינו המקומיים זקוקים לרוב לשירותי תרגום מאנגלית לסינית, תרגום מעברית לסינית או להיפך – תרגום מסינית לעברית או לאנגלית, אך אנו משרתים לקוחות מכל רחבי העולם וביכולתנו לספק תרגום מקצועי לשפה הסינית מכל שפת מקור, וכן תרגום מסינית לכל שפת יעד שתידרש.

מעוניינים בשירותי תרגום לסינית?

הלקוחות שלנו

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תרגום בעל פה הכוללים תרגום עוקב, תרגום סימולטני ותרגום בזום. ביכולתנו לספק לכל משימת תרגום בעל פה את המתורגמנים המוכשרים והמנוסים ביותר, דוברי שפת אם  ובעלי רקע מקצועי מתאים, המיומנים בתרגום מהיר, שוטף, טבעי וקולח ומעל לכל – נאמן למקור. בנוסף, ביכולתנו לספק ללקוחותינו את כל צרכי ההפקה, ההקמה, הציוד והתמיכה הטכנית הנדרשים.

מאמרים בנושא תרגום לסינית

תרגום רפואי – עניין של חיים ומוות
הכל על תרגום משפטי
שגיאות אופייניות בתרגום פיננסי
תקן ISO 17100 – מה זה בעצם אומר?
5 עובדות על תרגום משפטי
מה מיוחד בתרגום פיננסי?
ידידו הטוב ביותר של המתרגם
איך תדעו שבחרתם בחברת תרגום מקצועית

ברצוני שתחזרו אלי לגבי שירותי תרגום בשפה הסינית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם